Bútor
Komód
1900-1949 (24 tétel)
Bútor
Komód
(3354)
-1800
(38)
1800-1899
(583)
1900-1949
(742)
1950-
(823)
Ismeretlen
(1168)
1900-1949
(24)
art deco
biedermeier
chippendale
neo-
ónémet
szecesszió
(8)
(12)
restaurált
sérült
eredeti
(15)
korai reprodukció
(8)
24 tétel
Bútor
Komód
1900-1949
Art deco
Art deco komód, gyönyörű réz veretekkel
Antik komód, art deco, mid century, századkőzép komód, tálaló kistálaló.
Osztrák szecessziós 4 fiókos komód
Kétajtós, fiókos komód
1 Ft-ról induló! Gergenyi Andor műbútorasztalos! Három fiókos, íves komód! 1910-es, 20-as évek!
Régi 3 fiókos komód
Biedermeier komód
Biedermeier komód
Antik ónémet komód
Nagy tálaló szekrény
Komód
Art deco komód
Ónémet szekrényke
Komód, sublót - felújítandó
Dúsan faragott 3 fiókos komód
Art deco komód
Antik Ónémet komód
Ónémet komód - 1920-as évek - 101 cm. széles, 95 cm. magas, 52 cm. mély
Hatfiókos smizett
Biedermeier Hét Fiókos Smizett
Neobarokk/Chippendale/ Komód .
Három fiókos komód