Bútor
Komód
Ismeretlen (15 tétel)
Bútor
Komód
(3354)
-1800
(38)
1800-1899
(583)
1900-1949
(742)
1950-
(823)
Ismeretlen
(1168)
ismeretlen
(15)
art deco
barokk
biedermeier
eklektikus
empire
neo-
népi
retro
További opciók ...
(10)
restaurált
sérült
eredeti
(8)
korai reprodukció
modern reprodukció
15 tétel
Bútor
Komód
Ismeretlen
Biedermeier stílusú komód 3 fiókos
Koloniál éjjeli szekrény
Barokk komód ! Kihagyhatatlan ajánlat ! 1Ft.-ról
Antik hatású TV szekrény, Nincs minimálár
Kis komód akár 1 Ft-ért
TV komód
Diófa komód
Üveglapos, 4 fiókos neobarokk komód, zárható fiókokkal
Art deco írókomód ritkaság
Provence szekrény, komód felépítménnyel
Antik komód
Komód
Rézveretes hasas komód alkuképes
"Levendula" vintage komód
Barokk komód