Bútor
Komód
1950- (12 tétel)
Bútor
Komód
(3354)
-1800
(38)
1800-1899
(583)
1900-1949
(742)
1950-
(823)
Ismeretlen
(1168)
1950-
(12)
art deco
barokk
empire
koloniál
minimalista
neo-
retro
restaurált
sérült
eredeti
modern reprodukció
12 tétel
Bútor
Komód
1950-
Art deco, komód
Neobarokk stílusú komód, tv állvány
4 fiókos kis komód
Retro vintage sideboard tálaló szekrény
Antik komód eladó
1 FT! RETRO SOPRONI GRANADA KOMÓD SZEKRÉNY
Neobarokk 4 fiókos komód
Dán rolós komódka
EMPIRE STÍLUSÚ KIS KOMÓD, FIÓKOS ASZTALKA
Komód szekrény, kisszekrény, fiókos szekrény
Koloniál komód
Neobarokk hasas komód, 3 fiókos