Gouache (19 tétel)
Gouache
(19)
Absztrakt
Akt
Egyéb téma
Egyházi
Életkép
Emberek
Hajózás
Mitológia
Tájkép
Utcakép
Téma
absztrakt
akt
egyéb téma
egyházi
életkép
hajózás
mitológia
tájkép
utcakép
További opciók ...
Hordozó
karton
papír
(9)
vászon
absztrakt
art deco
impresszionizmus
keleti
modern
realizmus
(12)
1900-1949
1950-1969
1970-1989
2000-
(8)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(7)
eredeti
(13)
ismeretlen
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(8)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
19 tétel
Gouache
Pethő János -Mitológiai jelenet-/1940-2009/
Vogel Eric: Erotikus jelmezterv, 70'-es évek. Festmény, kép.
gouache/Madarász Gyula
Antik tű gobelin
Misch Ádám eredeti akvarell képe
Antik festmény, Parlament, grafika, gouache, jelzett
Bánfalvi Ákos: Vitorlások
1-et fizet, 2-őt vihet! Montázs kép, hanfmade, méret jekezve, üveg mögött perfekt!
Dombrovszky László: Víz mellett keretezett festmény, hibátlan állapotban
Negatív mintával, rétegesen felépített valami, aranyos
Antik 19. századi grafika
5db Zórád Ernő Nyomatok
Klie Zoltán (1897-1992): Balatoni naplemente
Eredeti kínai kézműves papírkivágás kép egyetlen papírból
Máriási Masznyik Iván (1928-1997) "A halak szelleme" c. festménye
Zórád Ernő 33x21 cm vegyes technika ( humor )
Vízkelety Wittmann Eta: Falusi jelenet, 1978
Korniss Dezső: Fej (Illumináció-sorozatból)
2 db árnykép-textil - férfi és nő