Nyomat (3.438 tétel)
Nyomat
(3438)
Absztrakt
(360)
Akt
(126)
Állatok
(231)
Csatajelent
(12)
Csendélet
(86)
Egyéb téma
(1134)
Egyházi
(148)
Életkép
(315)
Emberek
(267)
Enteriőr
(12)
Hajózás
(19)
Mitológia
(41)
Portré
(147)
Tájkép
(146)
Tenger
(19)
Természet
(116)
Történelmi
(108)
Utcakép
(104)
Vadászat, halászat
(47)
Téma
absztrakt
(360)
akt
(126)
állatok
(231)
csendélet
(86)
egyéb téma
(1134)
egyházi
(148)
életkép
(315)
emberek
(267)
enteriőr
(12)
hajózás
(19)
mitológia
(41)
portré
(147)
tájkép
(146)
tenger
(19)
természet
(116)
történelmi
(108)
utcakép
(104)
vadászat, halászat
(47)
(12)
További opciók ...
Hordozó
acéllemez
bőr
fa
(68)
karton
(275)
papír
(1442)
rézlemez
(7)
selyem
vászon
(460)
(1177)
További opciók ...
absztrakt
(222)
art deco
(59)
avantgard
(56)
barokk
(33)
biedermeier
(27)
expresszionizmus
(42)
fauvizmus
(7)
futurista
impresszionizmus
(33)
keleti
(39)
klasszicizmus
(49)
kubista
minimalizmus
(22)
modern
(174)
naturalista
(65)
pop art
(17)
poszt-impresszionizmus
(29)
poszt-modern
(7)
realizmus
(90)
rokokó
szecesszió
(85)
szimbolizmus
(55)
szocreál
szürrealizmus
(37)
(2279)
További opciók ...
-1800
(16)
1800-1899
(87)
1900-1949
(364)
1950-1969
(94)
1970-1989
(256)
1990-1999
(84)
2000-
(816)
ismeretlen
(129)
(1592)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(1050)
szignózott
(725)
(1663)
(1412)
(763)
(14)
restaurált
sérült
(38)
eredeti
(1426)
ismeretlen
(478)
korai reprodukció
(383)
modern reprodukció
(967)
(183)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(1340)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(1019)
nem
(321)
3.438 tétel
Nyomat
1. oldal / 58
Picasso nyomat keretben
104db számolo cedula együtt.
Régi vintage német magyar nyelvű nyomat keretben A férfi élet rendkülönbségei
(K) Szép kubista nyomat, festett kerettel 28x32,5 cm kerettel-
(K) Rácz Lilla grafikus önarckép 35x35 cm
Antik nyomat portré
Emlékkép katonai obsit IV Károly megkoronázása
Paul Ranson Tigris a dzsungelben 1893 francia szimbolista litográfia művészeti plakátja japán stílus
Henri Rousseau Trópusi erdő majmokkal 1910 naiv festmény művészeti plakátja, gyereknek falikép
Benedek Barna: “Sztereó Negro” című alkotása eladó
EGYEDI RENDELÉS lala2000-nek Vintage martini reklám plakát reprint nyomat A4 méret
Tiepolo - A keresztre feszítés - vászon reprint
Kossuth Lajos kép
Pinczehelyi Sándor - Cím nélkül szitanyomat
Anders Zorn - Älvan - reprint
Henri Le Sidaner - Téli utcácska - vakrámás vászon reprint
EGYEDI TERMÉK szatyildinek: Gulácsy Lajos Szappanbuborék 1911 festmény művészeti nyomat
Szőnyi István mappa 12 db. ofszet nyomattal, teljes!
A.A. Dürer Apokalipszis négy lovasa - nyomat alumínium lemezen-Retro kép a 60-70-es évekből
Albecht Dürer,Dózsa Mélynyomott Rézkarc Nyomat.
Szász Endre(1926-2003): Angyal az út felett. Jelzett.
Vintage art deco cigaretta dohány plakát reprint nyomat pelikán madár sárga csőr árnyék füst 1930
Szüts Miklós (1945) Norvég képek No 7.
Bartl József 1982-es 6 forma című 81x61 cm-es modern alkotása exkluzív polírozott fém keretben
Alfons Mucha plakát
ALBRECHT DÜRER. A NYÚL,
Albrecht Dürer nyomat 3
Albrecht Dürer nyomat
Falidísz nyomat
Réz dombornyomott kép
Kandinsky Kandinszkij kiállítási plakát modern reprint absztrakt festmény Finom feszültség 1923
Vaszary János Pirano 1928 reprodukció vászonkép nyomat tengerparti városkép kikötő nyár, vakrámán is
Szász Endre nyomat 2db
Deim Pál kép
Szász Endre nyomatkép
Egry József Aranykapu 1943 reprodukció vászonkép nyomat Balaton vitorlás napkelte tó, vakrámán is!
Gyönyörű modern alkotás,Vincent Van Gogh Napraforgó csendélet Nyomda technika Dekoráció gyüjtemény.
Modern Cubic Heat jelzett keretezett nyomat kép
SZABADSÁG HÍD LIMITÁLT MŰVÉSZ PRINT
IKEA Solmyra Sssshhh by Deborah Azzopardi POP ART falitábla
Gyémánt László (1935-): Akt
Nyomat: PARTRA VETVE /33x43 cm,üvegezett fa keretben/
Hummel kép keretben kisfiú báránnyal
Vintage Tungsram reklám plakát reprint, Faragó Géza, fekete macska kalapos nő tópart csillagos ég
Rákóczi / nyomat /
Tavaszi héricses kép
Szeremetyeva grófné portréja, kép (M2066)
Rokokó hölgy kép, miniatűr kép (M4267)
Aba-Novák Vilmos Kikötő 1930 reprodukció vászon nyomat színes mediterrán tengerpart Adria látkép
Csontváry Telihold Taormina felett, 1901, festmény reprint nyomata, rózsaszín villa, tengerpart
Fa keretben lévő szép rózsás, pillangós antik nyomat 28 x 23 cm
Nagyobb méretű (33 cm magas) madaras keretezett kép
RUTTKA FERENC : LEAR NYOMAT A MŰVÉSZ ALÁÍRÁSÁVAL
FK/455 – 2 db. RENOIR nyomat
FK/455 – 2 db. RENOIR nyomat
2 db nagyobb, ~A4-es méretű fa képkeretben lévő madaras régi nyomat (modern reprodukció)
Indiános téma, nyomat, speciális keretben, alkudható
2db régi madaras képpár (M4148)
60
60
80
100
1
2
3
4
5
58
Ugrás erre az oldalra: