Porcelán
Keleti porcelán
Japán porcelán
Csésze, pohár (12 tétel)
Porcelán
Keleti porcelán
Japán porcelán
(1663)
Asztalközép, kínáló
(30)
Bonbonier, doboz
(37)
Cukortartó
(10)
Csésze, pohár
(177)
Egyéb tárgy
(512)
Étkészlet
(12)
Falidísz
(16)
Figurális, szobor
(47)
Fűszertartó
(21)
Gyertyatartó
Hamutál
Italos készlet
(19)
Kanna, kancsó
(23)
Kaspó
(10)
Kiöntő
(32)
Korsó
Lámpa
(14)
Tálca
Tál, tányér
(211)
Teás-, kávéskészlet
(326)
Váza
(157)
Terméktípus
csésze, pohár
(12)
Készítő, márka
japán porcelán
(12)
1800-1899
1900-1949
2000-
ismeretlen
empire
keleti
(7)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(9)
(7)
sérült
eredeti
(11)
12 tétel
Porcelán
Keleti porcelán
Csésze, pohár
1Ft-ról! 4 darab Japán aranyozott, kézzel festett, tojáshéj porcelán reggeliző szett
JAPÁN TOJÁSHÉJ TEÁS SZETT
Japán porcelán csésze - pótlásnak - a peremén minimális sérülés - 6 x 13,5 cm. (13)
Gyűjtőknek! Igen ritka, régi japán tojáshéj porcelán csésze aljjal, aranyozott füllel.
Antik japán imari szakés porcelán csésze 19.század
Japán tűzzománc váza faragott talpal,
JAPÁN TOJÁSHÉJ KÁVÉS SZETT
JAPÁN SZAKÉ POHÁR SZETT DÍSZ DOBOZBAN
JAPÁN SAKÉ POHÁR 6DB
Japán leveses csészék kanállal
JAPÁN KÉZZEL FESTETT, CSÉSZÉK, KANALAK
Japán Gésa Teázó szett