Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy szekrény (6 tétel)
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
455.84 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.27 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
kártoló
zenélő körhinta
étkészlet német
nemesacél
üvegnehezék
örök értékeink
dombormintás
10000 pengő
magyar kitüntetés
porcelán katona
gyarmaty
zsolnay labrador
nivada
láncing
japán tál
fa tolltartó
réz keretes kép
kis szőnyeg
mini baba
breil
foci cipő
krajczár
szenes
herendi menyecske
kristófi jános