Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy szekrény (6 tétel)
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
455.84 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.27 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
zen
turmalin karkötő
malajzia
brankovics
lakodalmi
zavody
lisner
szignált
pollock
porcelán pár
finland
karácsonyfadísz csillag
kávéadagoló
kozmetikai
holland baba
berger garnitúra
herendi cubash váza
kerti fonott
alföldi bögrék
anonimus
régi osztrák
kristály kosaras csillár
100 líra
kistáska
patkolt tojás