Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy szekrény (6 tétel)
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.27 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
455.84 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
gucci napszemüveg
fővárosi nagycirkusz
retro matrica
fodros tányér
vasalat pánt
zsolnay lila virágos
vasvári wertheimer sándor
malachit karkötő
20 fillér 1894
falusi festmény
erzsi novák
sötétzöld
ősz szabó antónia hollóházi
herendi reggeliző
kínáló tál füles
jimmy zámbó
padlólámpa
vakizasi
maffiozok
gucci táska
szöcske
dali litográfia
cottage
vöröshadsereg pengő
herendi rokokó