Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
126 tétel
Feltöltve: 2023. aug. 31. 08:43
65.000 HUF
176.83 USD
Feltöltve: 2023. szept. 14. 09:52
120.000 HUF
326.46 USD
Feltöltve: 2023. máj. 17. 08:08
400.000 HUF
1,088.19 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 14:21
98.000 HUF
266.61 USD
Feltöltve: 2023. okt. 11. 19:06
115.000 HUF
312.85 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. jún. 16. 11:30
83.990 HUF
228.49 USD
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:30
179.900 HUF
489.41 USD
Feltöltve: 2023. okt. 25. 17:35
200.000 HUF
544.10 USD
Feltöltve: 2023. júl. 24. 11:04
560.000 HUF
1,523.47 USD
Feltöltve: 2023. okt. 23. 11:05
149.990 HUF
408.04 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
125.000 HUF
340.06 USD
Feltöltve: 2023. júl. 06. 15:20
299.000 HUF
813.42 USD
Feltöltve: 2024. jan. 01. 14:19
490.000 HUF
1,333.03 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
272.05 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 17:40
130.000 HUF
353.66 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
480.000 HUF
1,305.83 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
160.000 HUF
435.28 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 02:00
240.000 HUF
652.91 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 12:19
885.000 HUF
2,407.62 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 02:00
840.000 HUF
2,285.20 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 02:00
900.000 HUF
2,448.43 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
függöny bojt
aukciós katalógus
minta falióra
kárpitos
ragjegy
csikung
retro kerámia kaspó
fürdőszobai tükör
kávéscsészék
képregények
réz rózsa
lóczy lajos
basf
luftschutz
mikro mozaik
herendi pbr
vas serpenyő
kék fehér váza
mara
porciós
öntöttvas sütőtál
grafika akt
ezüst charm
hollóházi ametiszt
komló