Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
126 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 09. 12:04
24.500 HUF
66.65 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 20:12
50.000 HUF
136.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 26. 15:01
54.000 HUF
146.91 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 08:31
55.000 HUF
149.63 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 08:43
65.000 HUF
176.83 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 17:05
65.000 HUF
176.83 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. jún. 16. 11:30
83.990 HUF
228.49 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 14:21
98.000 HUF
266.61 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
272.05 USD
Feltöltve: 2023. okt. 11. 19:06
115.000 HUF
312.85 USD
Feltöltve: 2023. szept. 14. 09:52
120.000 HUF
326.46 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
125.000 HUF
340.06 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 07:27
125.000 HUF
340.06 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 17:40
130.000 HUF
353.66 USD
Feltöltve: 2023. okt. 23. 11:05
149.990 HUF
408.04 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.