Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
119 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 20:12
50.000 HUF
138.88 USD
Feltöltve: Ma, 12:12
54.000 HUF
149.99 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 15:28
55.000 HUF
152.77 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 08:31
55.000 HUF
152.77 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 17:05
65.000 HUF
180.55 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 08:43
65.000 HUF
180.55 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:24
48.750 HUF
135.41 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:23
52.000 HUF
144.44 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 11:30
83.990 HUF
233.29 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 14:21
98.000 HUF
272.21 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.76 USD
Feltöltve: 2023. szept. 14. 09:52
120.000 HUF
333.31 USD
Feltöltve: Ma, 09:19
125.000 HUF
347.20 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
125.000 HUF
347.20 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 17:40
130.000 HUF
361.09 USD
Feltöltve: 2023. okt. 23. 11:05
149.990 HUF
416.62 USD
Gyönyörű
Gyönyörű
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
160.000 HUF
444.42 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 16:40
165.000 HUF
458.31 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 21:35
175.000 HUF
486.08 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
opalin
román baba
porcelán flamingó
sümegi vera
pavel hlava
törökszentmiklósi
bruckner
1 2 dollár
sashegyi kálmán
jihokera
hollóházi cseresznyevirág
mihály béla kerámia
kínai porcelán kávés
gyöngyházas ezüst
álló kút
karácsonyi zenedoboz
női cipő 38
schwarzwaldi óra
karácsonyi izzó
25 forint 1961
parasztok
omega cd
menő manó
napocskás varia
buton medál