Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
120 tétel
Feltöltve: 2023. aug. 31. 08:43
65.000 HUF
180.48 USD
Feltöltve: 2023. máj. 17. 08:08
400.000 HUF
1,110.62 USD
Feltöltve: 2023. szept. 14. 09:52
120.000 HUF
333.19 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 14:21
98.000 HUF
272.10 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 11:30
83.990 HUF
233.20 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2023. nov. 03. 16:30
179.900 HUF
499.50 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:23
52.000 HUF
144.38 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:24
48.750 HUF
135.36 USD
Feltöltve: 2023. okt. 25. 17:35
200.000 HUF
555.31 USD
Feltöltve: 2023. okt. 23. 11:05
149.990 HUF
416.45 USD
Feltöltve: 2023. júl. 24. 11:04
560.000 HUF
1,554.87 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
125.000 HUF
347.07 USD
Feltöltve: 2023. júl. 06. 15:20
299.000 HUF
830.19 USD
Feltöltve: 2024. jan. 01. 14:19
490.000 HUF
1,360.51 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.65 USD
Feltöltve: 2024. jan. 10. 17:40
130.000 HUF
360.95 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
160.000 HUF
444.25 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
480.000 HUF
1,332.74 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 12:19
885.000 HUF
2,457.25 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 02:00
840.000 HUF
2,332.30 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 02:00
240.000 HUF
666.37 USD
Feltöltve: 2023. dec. 09. 02:00
900.000 HUF
2,498.89 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 10:08
520.000 HUF
1,443.81 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 06:09
235.000 HUF
652.49 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.