Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
120 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 21:35
175.000 HUF
488.42 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 16:40
165.000 HUF
460.51 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
160.000 HUF
446.56 USD
Gyönyörű
Gyönyörű
Feltöltve: 2023. okt. 23. 11:05
149.990 HUF
418.62 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. jan. 10. 17:40
130.000 HUF
362.83 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
125.000 HUF
348.87 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 09:19
125.000 HUF
348.87 USD
Feltöltve: 2023. szept. 14. 09:52
120.000 HUF
334.92 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
279.10 USD
Feltöltve: 2024. márc. 12. 14:21
98.000 HUF
273.52 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 11:30
83.990 HUF
234.42 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:23
52.000 HUF
145.13 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 07:24
48.750 HUF
136.06 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 17:05
65.000 HUF
181.41 USD
Feltöltve: 2023. aug. 31. 08:43
65.000 HUF
181.41 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 15:28
55.000 HUF
153.50 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 08:31
55.000 HUF
153.50 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 12:12
54.000 HUF
150.71 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 20:12
50.000 HUF
139.55 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
porcelán liba
huszáros
ra
német kard
tűzzománc kovács sándor
cziffra
szlovénia
békakirály aquincum
bozner
bádog tál
iparművészeti réz
kék arany
kanapé fotel
plate
ddsg
pocahontas
bélyeg berakó
aranyozott falikar
diósgyőri
német fajansz
csacsifogat
hübner
porcelán nyelű kés
20 forintos 1975
antik konyhai eszközök