Összes kategóriában
Terméktípus
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

9 tétel

Ezüst kép Ezüst kép
Fix áras termék

Ezüst kép

Feltöltve: 2019. 04. 03. 10:47
75.000 HUF 234.32 USD
Ezüst Fali tál  895 g Ezüst Fali tál  895 g
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Ezüst Fali tál 895 g

Feltöltve: 2019. 06. 02. 14:54
375.000 HUF 1,171.58 USD
Ezüst AUSBURG kezel véset nagy fali tál.  Ezüst AUSBURG kezel véset nagy fali tál.
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Ezüst AUSBURG kezel véset nagy fali tál.

Feltöltve: 2019. 10. 24. 16:10
499.000 HUF 1,558.99 USD
0F039 Nagyméretű ezüst babérkoszorú 1915-ből 0F039 Nagyméretű ezüst babérkoszorú 1915-ből
PayPal Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
110.000 HUF 343.66 USD
Ezüst dísztál katona figurával Ezüst dísztál katona figurával
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Ezüst dísztál katona figurával

Feltöltve: 2020. 01. 23. 14:12
209.000 HUF 652.96 USD
Ganz Ének és Zeneművészeti Egyesület ezüst plakett 1941. Ganz Ének és Zeneművészeti Egyesület ezüst plakett 1941.
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
29.990 HUF 93.70 USD
Régi svéd PERSTORP ezüst intarziás bakelit dísztányér -10% Régi svéd PERSTORP ezüst intarziás bakelit dísztányér
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
15.000,- 13.500 HUF 42.18 USD
Ezüst Tálcák akár ajandeknak is gyönyörű! -15% Ezüst Tálcák akár ajandeknak is gyönyörű!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
15.000,- 12.750 HUF 39.83 USD
Ezüst Tálca hamuzó   akár ajandeknak is gyönyörű! -15% Ezüst Tálca hamuzó   akár ajandeknak is gyönyörű!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
15.000,- 12.750 HUF 39.83 USD