Összes kategóriában
Téma
Technika
Hordozó
Legnagyobb méret
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

19 tétel

Clauder Margit :virágcsendélet Clauder Margit :virágcsendélet
Alkuképes termék

Clauder Margit :virágcsendélet

Eladva: 2021. ápr. 20. 16:29
Antik csendélet Antik csendélet
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Antik csendélet

Eladva: 2021. ápr. 01. 01:28
Nándory Simon csendélet festmény Nándory Simon csendélet festmény
Alkuképes termék

Nándory Simon csendélet festmény

Eladva: 2021. márc. 31. 11:38
Eladó nagyméretű csodálatos kidolgozású festmény Eladó nagyméretű csodálatos kidolgozású festmény
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
19. Századi csendélet fogollyal 19. Századi csendélet fogollyal
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

19. Századi csendélet fogollyal

Eladva: 2021. márc. 27. 15:30
Antik csendèlet Antik csendèlet
Fix áras termék

Antik csendèlet

Eladva: 2021. márc. 23. 08:36
Antik meseszép Sándorfalvi csendélet festmény! Antik meseszép Sándorfalvi csendélet festmény!
Alkuképes termék
Monár Z. János?: Csendélet Monár Z. János?: Csendélet
Alkuképes termék

Monár Z. János?: Csendélet

Eladva: 2021. márc. 12. 17:15
Antik Kelle Sándor ragyogó képcsarnokos festménye! Antik Kelle Sándor ragyogó képcsarnokos festménye!
Alkuképes termék
Csendélet, olajfestmény Csendélet, olajfestmény
Alkuképes termék

Csendélet, olajfestmény

Eladva: 2021. febr. 03. 08:41
Rózsa csendélet olaj vászon Rózsa csendélet olaj vászon
Fix áras termék

Rózsa csendélet olaj vászon

Eladva: 2021. jan. 31. 15:12
Ismeretlen művész: Csendélet, akvarell, 19. század Ismeretlen művész: Csendélet, akvarell, 19. század
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék