Összes kategóriában
Téma
Hordozó
További opciók ...
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

20 tétel

ALBERT DÜRER SZENTHÁROMSÁG HÚSVÉT FELTÁMADÁS METSZET XVII. SZÁZAD VÍZJEL + DUPLA ANTIK KERET -25% ALBERT DÜRER SZENTHÁROMSÁG HÚSVÉT FELTÁMADÁS METSZET XVII. SZÁZAD VÍZJEL + DUPLA ANTIK KERET
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
148.000,- 111.000 HUF 363.07 USD
ANTIK FRANCIA RÉZMETSZET METSZETT SOROZAT 5 DB  ANGYAL PUTTÓ FÖLDÖNTÚLI POKOL ÉS MENNY + ANTIK KERET -25% ANTIK FRANCIA RÉZMETSZET METSZETT SOROZAT 5 DB  ANGYAL PUTTÓ FÖLDÖNTÚLI POKOL ÉS MENNY + ANTIK KERET
Alkuképes termék
328.000,- 246.000 HUF 804.63 USD
Mund Hugó litográfia: A három grácia Mund Hugó litográfia: A három grácia
Alkuképes termék

Mund Hugó litográfia: A három grácia

Eladva: 2021. aug. 31. 12:11
Bereznay Péter : A Király - litográfia Bereznay Péter : A Király - litográfia
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Bereznay Péter : A Király - litográfia

Feltöltve: 2021. aug. 29. 19:59
4.950 HUF 16.19 USD
Mária reprodukció Mária reprodukció
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Mária reprodukció

Feltöltve: 2021. aug. 23. 07:03
12.000 HUF 39.25 USD
John Younge-Bateman - 40,5 x 21 cm szitanyomat John Younge-Bateman - 40,5 x 21 cm szitanyomat
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

John Younge-Bateman - 40,5 x 21 cm szitanyomat

Feltöltve: 2021. aug. 17. 21:48
25.000 HUF 81.77 USD
KRISZTUS és János angyal régi kép BLONDEL keret KRISZTUS és János angyal régi kép BLONDEL keret
Fix áras termék
12.800 HUF 41.87 USD
Simon András : Szenvedő Krisztus Simon András : Szenvedő Krisztus
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Simon András : Szenvedő Krisztus

Feltöltve: 2021. júl. 15. 21:10
18.000 HUF 58.88 USD
Marc Chagall - Exodus Áron a Menórával Marc Chagall - Exodus Áron a Menórával
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Marc Chagall - Exodus Áron a Menórával

Feltöltve: 2021. júl. 07. 19:58
80.000 HUF 261.67 USD
Marc Chagall - Exodus Mózes és Áron a fáraóval Marc Chagall - Exodus Mózes és Áron a fáraóval
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
80.000 HUF 261.67 USD
0J234 Régi Jézus fej KRIEBEL & BATES USA 1941 0J234 Régi Jézus fej KRIEBEL & BATES USA 1941
Alkuképes termék

0J234 Régi Jézus fej KRIEBEL & BATES USA 1941

Feltöltve: 2021. júl. 01. 13:54
9.500 HUF 31.07 USD
Vallásos kép Vallásos kép
Alkuképes termék

Vallásos kép

Feltöltve: 2021. máj. 18. 19:07
80.000 HUF 261.67 USD
Egyházi falidísz. Egyházi falidísz.
Ajándékötlet
Fix áras termék

Egyházi falidísz.

Feltöltve: 2021. febr. 23. 18:42
1.800 HUF 5.89 USD
Hermann von Kaulbach festményének Franz Hanfstaengl litográfiai reprodukciója Hermann von Kaulbach festményének Franz Hanfstaengl litográfiai reprodukciója
Alkuképes termék
20.000 HUF 65.42 USD
Zabateri - Utolsó vacsora Zabateri - Utolsó vacsora
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Zabateri - Utolsó vacsora

Eladva: 2021. aug. 23. 13:56
Perlrott Csaba Vilmos: Töviskoronás Krisztus (1921)  litográfia Perlrott Csaba Vilmos: Töviskoronás Krisztus (1921)  litográfia
Alkuképes termék
79.000 HUF 258.40 USD
Galambos Tamás (1939-): Corpus. Galambos Tamás (1939-): Corpus.
Fix áras termék

Galambos Tamás (1939-): Corpus.

Feltöltve: 2020. dec. 05. 09:56
12.000 HUF 39.25 USD
 JÉZUS SZÍVE SZECESSZIÓS IKON LITOGRÁFIA 1908  JÉZUS SZÍVE SZECESSZIÓS IKON LITOGRÁFIA 1908
Fix áras termék
2.800 HUF 9.16 USD
Csodálatos 200-éves litográfia Csodálatos 200-éves litográfia
Alkuképes termék

Csodálatos 200-éves litográfia

Feltöltve: 2020. szept. 27. 06:43
14.900 HUF 48.74 USD