Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
tölgy szekrény (7 tétel)
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.76 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 12:15
165.000 HUF
458.31 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
kamilla
extravagáns
szárító
falióra mutató
siang
női nadrág
hunyady gábor
samara
bieder váza
kossuth 5 forint 1947
fazekas attila
zsolnay pompadour gyertyatartó
zsolnay aranyszegélyes
textil szalvéta
alfons mucha
simon jános
vadász szék
mikro mozaik
zalavári
mz 250
gyulai
muránói hal
habfürdő
1985
joláthy attila