gebhardt (6 tétel)
Gebhardt István hibátlan festménye , nagyon szép-,(Kisselbachnál jegyzett festőművész) szép keretben
Lány a vízparton olaj vászon dekoratív keretben
124.000 HUF
337.34 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
49.500 HUF
134.66 USD
Feltöltve: 2023. aug. 24. 21:46
237.600 HUF
646.39 USD
egyiptomi ezüst
porcelán juhász
néger fej
vasúti tábla
régi petróleum lámpa
herendi csikó
ezüst 500 ft
díjjegyes
karácsonyi világítás
herendi pottery
japán bögre
pápa szobor
szegedi zoltán
antik button fülbevaló
nagyméretű fotó
eton leveses
herendi viktória mintás kosár
festmény arató
pipacsos bögre
memory lane
sorszámozó bélyegző
zenélő forgó
matula gy oszkár
minitrains
kézi koszorú