gebhardt (6 tétel)
Feltöltve: 2023. aug. 24. 21:46
237.600 HUF
659.96 USD
Gebhardt István hibátlan festménye , nagyon szép-,(Kisselbachnál jegyzett festőművész) szép keretben
Lány a vízparton olaj vászon dekoratív keretben
99.200 HUF
275.54 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 10:33
49.500 HUF
137.49 USD
török kerámia
kandallókeret
gránit falitányér
schilling
kék kristály váza
csiptetős
grandpierre
francia antik
forint 1946
kühne
antik óra szerkezet
antik kaspó
one pound
b tóth
akvamarin gyöngy
hűtőszekrény
ruhafogas
amon lászló
10 karátos
zsolnay virágos étkészlet
fiú libával
népszava
doboz ékszer
1911
üveg virág