Kortárs (1949-től napjainkig)
Egyházi (167 tétel)
Kortárs (1949-től napjainkig)
(26265)
Absztrakt
(2404)
Akt
(834)
Állatok
(591)
Csatajelenet
(29)
Csendélet
(3525)
Egyéb téma
(993)
Egyházi
(210)
Életkép
(2784)
Emberek
(1553)
Enteriőr
(182)
Hajózás
(341)
Mitológia
(73)
Portré
(1282)
Tájkép
(9182)
Tenger
(225)
Természet
(403)
Történelmi
(80)
Utcakép
(1471)
Vadászat, halászat
(103)
Téma
egyházi
(162)
Technika
akril
akvarell
egyéb
(12)
olaj
(95)
pasztell
tempera
vegyes technika
(16)
(29)
1900 - 1949
1950 - 1969
1970 - 1989
2000 -
ismeretlen
(20)
absztrakt
art deco
avantgard
barokk
expresszionizmus
impresszionizmus
keleti
klasszicizmus
modern
(13)
naturalista
poszt-impresszionizmus
poszt-modern
szecesszió
szocreál
szürrealizmus
(119)
További opciók ...
Hordozó
egyéb
(19)
fa
(49)
karton
(10)
papír
(17)
vászon
(35)
(34)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(33)
közepes (80 cm-ig)
(55)
nagy (80 cm-től)
(26)
(50)
Szignó
nem szignózott
(21)
szignózott
(110)
(33)
(70)
(52)
sérült
(39)
eredeti
(129)
ismeretlen
(27)
(8)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(96)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(55)
nem
(41)
167 tétel
Egyházi
1. oldal / 3
Konfár Gyula Madonna
Fehér Kornélia: Angyal gitárral I. - tűzzománc - keretezve 18x18cm - alkotás 10x10cm - 23/850
Bernard BUFFET eredeti litográfiája: Jézus Krisztus crucifixion
ZA285.7 P.Horváth Éva által készített festett nyomat, az általa megírt üdvözlőlapon
Jézus bárányai
Torinói lepel Jézus festmeny 72 x 52 cm
XX. sz. Magyar festő: HÁROM SZENT
1B958 Fábián Gyöngyvér : "Alvó angyalok"
Hubert Čepiššák (1946 (Martin)- ) Jézus portré híres szlovák művész festménye
AKCIÓ!!! Kossuth és Munkácsy díjas Bartha László Aukcionált becsértke: 210-260eFt
Gősi Adrienne zsűrizett Ikon: Madonna a gyermekkel, kora reneszánsz művészi másolat
Prohászka József (1886-1964) : ILLÉS PRÓFÉTA
Győrfi András - Ádám 150 x 80 cm olaj, farost
Győrfi András - Éva 150 x 80 cm olaj, farost
Kunffy Lajos (1869-1962) : Mária a Gyermekkel
(K) Ambrus Imre Madonna c. festménye 80x32 cm + keret!
Gősi Adrienne: Istenanya gyermekével 16. század Ikon másolat: Decsany Monostor, Szerbia
Galambos Tamás - Krisztus Pilátus előtt (1970)
Gyönyörű Ritka festmény Templom
Szántó Piroska: Balatoni Krisztus
Fabók Gyula zománckép Madonna 40x30 cm. fehér keretben
Xantus Gyula : Gyermekkori vágyak 1971
Barát József:Krisztus kereszt!
Szép egyedi ikonjellegű festmény, szignózott.
Szent Stafan Uros Dusan cár, modern ikon festmény, falra kész keretezésben, méret a képeken!
Prokop Péter (1919-2003) : Szent Ferenc
Bibliai selyem festmény ( menekülés egyiptomból )
Ungvári Mihály (1949-2014) Festmény - Ősz a fácánosban
0Z345 Fodor József : "Kellemes Karácsonyt" 1990
Schéner Mihály Mesiás
Ikon kép 282
Harangozó Ilona "Bimbi"
Olajfestmény, Szűz Mária, vászon, méret jelezve!
Kisméretű jelzett festmény rabbi portré olaj fára festve
Prokop Péter (1919 - 2003) Ikon
Szabados János (1937-2021) 47x43 cm EREDETI olajfestménye
Szakrális olajfestmény angyalokkal vásznon
NOVÁK ANDRÁS (SZEGED, 1937-2017) "MADONNA" (35X45) OLAJFAROST FESTMÉNY EREDETI
Gősi Adrienne Krisztus Pantokrátor 15. sz ikon művészi másolat
Weintrager Adolf: Ikon keretezett olaj, farost festmény
Stella art művészileg zsűrizett ikon másolat "Megváltó Ktrisztus, 13. sz,
művészileg zsűrizett ikon Stella Miklós pápai áldással "Ünnepnapok" 18. sz. Oroszország
Győrfi András - Korpusz 110 x 90 cm olaj, farost 1995
Salvador Dali:Szent Antal megkísértése,olaj-vászon festmény!(másolat)
Gősi Adrienne zsűrizett ikon másolat: Szentháromság 15. sz. 26x18cm
Sárkányölő Szent György ikon
Hikádi Erzsébet (Czene Béláné): Szent Család zenélő angyalokkal és pásztorokkal
"Nézőpont" Gabrielo Silvano 1964. Jézus a keresztfán, rendhagyó retro olaj vászon.
Eladó Kossuth Tivadar festmény - Elindultak, megtalálták, leborultak
Dilinkó Gábor - Krisztus a keresztfán - olajvászon - 140x140cm
AKCIÓ ! PIHENŐ A KERESZTNÉL , SZIGNÓZOTT OLAJ FAROST FESTMÉNY
MAGVETŐ JÉZUS (olaj-karton 30x40,5) Biblia, vallásos, életkép, jelenet
Akvarell Szent Ferenc
A Jó pásztor 60x50cm + keret olaj - vászon festmény
Szentendre Péter Pál templom (Losonci Lilla)
JÉZUS OLAJ FESTMÉNY 45X35 CM
Prokop Péter (1919 - 2003) A megtalált századik c. olajfestménye 75x55cm EREDETI GARANCIÁVAL !
Olajfestmény, ikon jellegű (Kurdy Ilona)
MACSKÁSSY IZOLDA - BETLEHEM
Dienes Gábor - Don Quijote 120 x 100 cm olaj, vászon, fára kasírozva
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: