Kortárs (1949-től napjainkig)
Történelmi (66 tétel)
Kortárs (1949-től napjainkig)
(26265)
Absztrakt
(2404)
Akt
(834)
Állatok
(591)
Csatajelenet
(29)
Csendélet
(3525)
Egyéb téma
(993)
Egyházi
(210)
Életkép
(2784)
Emberek
(1553)
Enteriőr
(182)
Hajózás
(341)
Mitológia
(73)
Portré
(1282)
Tájkép
(9182)
Tenger
(225)
Természet
(403)
Történelmi
(80)
Utcakép
(1471)
Vadászat, halászat
(103)
Téma
történelmi
(66)
Technika
akvarell
(21)
egyéb
olaj
(31)
pasztell
tempera
vegyes technika
(7)
absztrakt
expresszionizmus
(8)
impresszionizmus
keleti
modern
naturalista
poszt-impresszionizmus
poszt-modern
realizmus
szocreál
(42)
További opciók ...
Hordozó
egyéb
(8)
fa
(17)
karton
papír
(22)
vászon
(8)
(8)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(9)
közepes (80 cm-ig)
(39)
nagy (80 cm-től)
(9)
(9)
Szignó
nem szignózott
(7)
szignózott
(55)
(35)
(22)
sérült
(8)
eredeti
(61)
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(61)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(39)
nem
(22)
66 tétel
Történelmi
1. oldal / 2
SCHÉNER MIHÁLY (1923 - 2009) : Szent István archikon /1988/ ,olaj-farost
Forster Jakab: A szabadkígyósi kastély
Bortnyik Sándor torony daru. Akvarell papr.
Borvendég Béla (1931-2014): Gótikus templombelső, 1960 - Kossuth-díjas építész akvarellje
"Nyári eső Párizsban"festmény farostlemezen 40 x 54 cm
Perzsa csontfestmény
HÚSVÉTI VÁRAKOZÁS!
Schéner Mihály (1923-2009) Szent István És A Népe
Abraham Lincoln festmény
(K) Sédli István József festmény 27x21 cm kerettel Nándorfehérvár
(Szendrey Júlia portré)
Ruzicskay- kecsonak, Párizs, Madelaine templom
Római harci szekér olajfestmény (ismeretlen festő)
M.Kiss József: Kékszakállú herceg vára
Schéner Mihály Támadás!
Kasichnitz József (Sopron, 1899 – Sopron, 1982) – „SOPRONI TORNYOK”
Fassel L'ousa Ferenc - Eleuszisz
P.Kovács Sándor ( Cegléd ) Dózsa kivégzése
Portré festmény (?) 40x55 szignózott
Régi szénrajz
Vinczellér Imre / Krúdy Világ
Akvarell festmény, Jézus, és a szamaritánus asszony, szép állapotban
Schéner Mihály Toborzó!
KLAUDINYI LÁSZLÓ: Trianon-megemlékezés, 1958 (akvarell, 44x31 cm) felvonulás, gyülekezés, magyarság
Sarkantyú Simon (1921-1989) / Kastély c. Képcsarnokos Festménye Eredeti Garanciával
Wrabel Sándor eredeti festmény
A. VARGA IMRE: Görögország (olajfestmény kerettel 36x38) antik, klasszikus, szürreális, modern
Címerterv-festmèny, két vázlattal, magyar nemesi család hagyatèka, kb.60x60 cm, feltekerve!
CZENCZ JÁNOS 1885 - 1960 Háromkirályok-
Schéner Mihály Szent István és a Nép
Bécsújhely, Óváros, Városkapu
FISCHER ERNŐ KÉPE SZIGNÁLVA, KERETEZVE 1992-BŐL VEGYES TECHNIKA. 48X68, 70X97 CM
Betyár a domboldalon, olaj, állítólag üvegre, bontatlan
Varga Ferenc hagyatéka, tempera, akva, pasztell, grafika vegyesen, méret jelezve
Vörös Ferenc Szombathely - olaj, farost festmény, eredeti keretében, 70x 50 cm
Schéner Mihály Szent István Misztériuma
Raktárürítés! Nagy grafikák, festmények, rézkarcok, és egyéb képek, keretezetlenül, méret jelezve!!
Csavlek András: Ádám Éva, 30x30 cm, olajfestmény, farost
Schéner Mihály Három Király
Varga Ferenc hagyatéka, akva, pasztell, grafika vegyesen, méret jelezve
V.Oláh Mária, "Kilences kórterem", "Krencsey Mariann" lakkozott vízfestmény, 70x100+keret
V.Oláh Mária, "Körhinta", lakkozott vízfestmény, 70x100+keret
Varga Ferenc hagyatéka, méret jelezve, keret csak bemutató
A Nagyvázsonyi vár, olaj, vászon, kb.44x69
Ókori témájú, nagy olajfestmény, vászon, szép keret, 80x100, 93x114
Schéner Mihály szignóval Az Aradi Vértanúk Emlékére
60x80+gyönyörű keret, Makkai László festménye
Tavaszy Noémi: Pannonhalma, pasztell, keretben, üveg mögött, kb.50x70
Krisztus Pilátus előtt, Varga Ferenc feldolgozásában, olaj, vászon, szép keret
Grafika/festmény/akvarell csomag, sok remekmű, olcsón! Technikát, méretet jeleztem!
Florenz/Ponte vecchio, Firenze, gyönyörű akva, 64x50-es keretben, tökéletes állapotban
Gács István- Felrobbantott Lánchíd című festménye
Makai Péter anyagjából, (számomra) ismeretlen művész ajándék grafikája/akvája
Makai Péter (1932-1991) akvarell, méret jelezve, szignós, az egész pakk, egyben
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: