Kortárs (1949-től napjainkig)
Enteriőr (150 tétel)
Kortárs (1949-től napjainkig)
(26265)
Absztrakt
(2404)
Akt
(834)
Állatok
(591)
Csatajelenet
(29)
Csendélet
(3525)
Egyéb téma
(993)
Egyházi
(210)
Életkép
(2784)
Emberek
(1553)
Enteriőr
(182)
Hajózás
(341)
Mitológia
(73)
Portré
(1282)
Tájkép
(9182)
Tenger
(225)
Természet
(403)
Történelmi
(80)
Utcakép
(1471)
Vadászat, halászat
(103)
Téma
emberek
enteriőr
(144)
Technika
akril
akvarell
(17)
egyéb
olaj
(87)
pasztell
tempera
vegyes technika
(27)
1900 - 1949
1950 - 1969
(7)
1970 - 1989
1990 - 1999
2000 -
ismeretlen
(21)
art deco
avantgard
barokk
biedermeier
expresszionizmus
impresszionizmus
klasszicizmus
modern
(16)
naturalista
poszt-impresszionizmus
realizmus
(8)
(107)
További opciók ...
Hordozó
egyéb
fa
(38)
karton
(14)
papír
(23)
vászon
(33)
(33)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(15)
közepes (80 cm-ig)
(72)
nagy (80 cm-től)
(12)
(48)
Szignó
nem szignózott
(11)
szignózott
(104)
(32)
(79)
(29)
restaurált
sérült
(35)
eredeti
(117)
ismeretlen
(23)
(7)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(80)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(50)
nem
(30)
150 tétel
Enteriőr
1. oldal / 3
L.Kovács Júlia/Pósfai Júlia/Pósfainé: " Üzletben", festmény, olaj, farost, 30x20 cm+keret
Várkonyi Károly--Szobabelső
Biai Föglein István (1905-1974) : Enteriőr, Képcsarnokos
Víg özvegy díszletterv - tempera enteriőr, teljes méret 66x44,5 cm
Biai-Föglein István (1905-1974): Enterieur
Csabai Kálmán képcsarnokos festménye
Fassel-L'ousa Ferenc (1915-2009): "Parasztkonyha"
VÉGSŐ ÁR! DEC. 18-IG ÉL! Adilov Alim "Citromfa árnyékában" c. festmény szép keretben ingyen postával
Piri Kálmán festmény
ANTIK OLAJFESTMÉNY VÁSZON XX. SZ. ELEJE.(CSÍPŐRE TETT KEZŰ HÖLGY)
Biai - Enteriőr gitárral .
Czinege Zsolt olajfestmény olaj festmény
1K428 Felekiné Gáspár Anni : "Szobabelső"
Műteremrészlet festőállvánnyal - festmény egyedi tölgyfakeretben
Műteremrészlet szoborral - egyedi tölgyfa keretben
Keretezett olajfestmény
Apátfalvi Czene János / Szobabelső
BOZSÓ JÁNOS -Valaki elment-
Szalóky Sándor (1921 - 1978): Enteriőr (nagyméretű akvarell, 1974) Munkácsy-díjas festő
Bakallár József - Korsó napraforgóval
Rác András (1926-2013): Nádor-utcai iskola pályázat - mozaik sgrafitto zsibongó terve
Krecsmár István (1927-1996): Enteriőr
Jelzett festmény, enteriőr ülő nőalakkal, 34x28,5
(K) Sédli István József festmény 27x32 cm kerettel borospince
(K) Sédli István József festmény 32x28 cm kerettel templombelső enteriőr
Enteriőr bordó szoba olajfestmény
Szép szignózott festmény
Adilov Alim "Pihenőhely" c. olajfestmény dupla keretben ingyen postával
Enteriőr olvasó lánnyal olajfestmény
Az ágy melege - K. Balogh Ágota festmény
GULYÁS DÉNES festőművész akvarellje. Enteriőr
Xantus Gyula: Nappali
Enteriőr festmény, olaj, farost, 46x50 cm, szignós
B.Séday Mária (1925-2009): "és a zongora...", festmény, olaj, vászon, 70x90+keret, Seress Rezső zong
Béres Jenő - Szoba belső
VÉGSŐ ÁR! SZEPT. 15-IG ÉL! V. Tóth Gábor "Portugál udvar" c. olajfestmény keretben ingyen postával
(K) Szép szignózott enteriőr festmény 58x68 cm kerettel
Adilov Alim "Árnyas hely" c. olajfestmény ingyen postával
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995 ) Enteriőr c. Képcsarnokos Festménye
Barcsay jelzéssel festmény, 38x46 cm, olaj, vászon
Kondé László: Műteremben (1985)
Vecsési Sándor (Munkácsy-díjas) Emlék egy szobáról eredeti festménye
Fenyő Andor Endre Szobabelső képpel, szoborral
Enteriőr díszes keretében
Enteriőr festmény, olaj, vászon, szignós, 60x80 cm+ gyönyörű keret
Simon János festmény
Piri Kálmán - Műteremben képcsarnoki címkével, eredeti keretében, 80x 60 cm
Virág Éva szobabelső ANTIK RÉZ keretben 32x24 cm
Monumentális enteriőr (akvarell 27x50 cm) látványos színházi díszletterv
Váczi Lajos: Enteriőr, olvasó nővel, tempera festmény, méret jelezve!
Apátfalvi Czene János - Enteriör
"Cottage Sofa" - akvarell szilvantik részére
Enteriőr festmény, olaj, vászon, szignós, 30x40 cm+ gyönyörű keret
Deborah Jones enteriőr 20×25
Holesch Dénesre tippelek, tempera, papír, méret jelezve!
Szegedi Molnár Géza: Enteriőr
Czene János ( Apátfalvi ) festmény eladó
Kristófi János; Ablakban 20 cm x 24 cm, olaj,farost,kerettel
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: