Kortárs (1949-től napjainkig)
Emberek (1.197 tétel)
Kortárs (1949-től napjainkig)
(26295)
Absztrakt
(2405)
Akt
(835)
Állatok
(592)
Csatajelenet
(29)
Csendélet
(3526)
Egyéb téma
(995)
Egyházi
(210)
Életkép
(2787)
Emberek
(1554)
Enteriőr
(182)
Hajózás
(342)
Mitológia
(74)
Portré
(1284)
Tájkép
(9195)
Tenger
(225)
Természet
(403)
Történelmi
(80)
Utcakép
(1474)
Vadászat, halászat
(103)
Téma
absztrakt
egyéb téma
életkép
emberek
(1140)
portré
(26)
Technika
akril
(62)
akvarell
(122)
egyéb
(63)
olaj
(577)
pasztell
(60)
tempera
(14)
vegyes technika
(74)
(203)
1800 - 1899
1900 - 1949
(11)
1950 - 1969
(29)
1970 - 1989
(56)
1990 - 1999
(17)
2000 -
(48)
ismeretlen
(11)
(171)
absztrakt
(24)
art deco
(18)
avantgard
(10)
barokk
biedermeier
expresszionizmus
(90)
fauvizmus
futurista
impresszionizmus
(17)
keleti
klasszicizmus
(11)
kubista
(11)
minimalizmus
modern
(137)
naturalista
(26)
pop art
poszt-impresszionizmus
(8)
poszt-modern
(7)
realizmus
(14)
rokokó
szecesszió
szocreál
szürrealizmus
(29)
(754)
További opciók ...
Hordozó
egyéb
(87)
fa
(256)
karton
(128)
papír
(244)
vászon
(241)
(219)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(161)
közepes (80 cm-ig)
(557)
nagy (80 cm-től)
(101)
(356)
Szignó
nem szignózott
(131)
szignózott
(854)
(190)
(594)
(290)
restaurált
sérült
(16)
(273)
eredeti
(984)
ismeretlen
(137)
(54)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(651)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(395)
nem
(256)
1.197 tétel
Emberek
1. oldal / 20
Dulity Tibor (1935-2005) : ALFÖLDI LEGÉNY PORTRÉ
0Y196 Dorogi Imre : "Dankó Pista portréja" 1963
Csepeli Németh Miklós festménye, méret jelezve, szignós
Mujeres con Flores - XXL 150x120 cm - NŐK VIRÁGOKKAL - -Simeon Gonzales
Csepeli Németh Miklós festmény, méret jelezve
Csepeli Németh Miklós festmény, méret jelezve, szignós
Szász Endre olajfestmény!
Németh Miklós 32 x 23 cm olaj, papír
Két kislány festmény
Papp Oszkár - Deresedő 30 x 21 cm olaj,papír 1986
RAFFAEL GYŐZŐ VIKTOR (RÉV-KOMÁROM, 1900 -- BUDAPEST,1981) : FIATAL NŐ
Egyedi mexikói különleges bársonyra festett festmény indián keretezett kép jelzett D.K.
Gábor Imre (1960-): ARANYSISAKOS FÉRFI
Schwer Lajos Menetelés, Auschwitz festmény expresszionista olajkép
VÉGSŐ ÁR! MÁRC. 11-IG ÉL! Varga Szidónia "Álmomban már láttam őt" c. olajfestmény ingyen postával
Halvax Gyula műve
Bacskay Béla kaposvári festőművész alkotása
Nimcsevity Anna gyönyörű festménye
Munkácsy-díjas!!! Szabó Lajos (1927-95): Női alak, festmény, olaj, vászon, 50x70 cm+ rendes keret
Cs.Németh Miklós:Női akt és férfiarc, akvarell, jelzett 1987
Ezüst György (1935-2017) – Lovasok a parton
Szász Endre Hatvan év c. alkotása
Nimcsevity Anna : Sárga kalapos nő, pasztell
Varga Szidónia "Ihlet a kertben" c. olajfestmény ingyen postával
L.Kovács Júlia/Pósfai Júlia/Pósfainé: "Strand", festmény, akvarell, 35x50 cm
Fehér László (1953): nagy méretű szitanyomata eladóvá vált,azonnal falra akasztható állapotban!
Z. Gács György (1914-1978): Páros önarckép
Kádár János Miklós: Hős ős, 60x30 cm. olaj, farost
Élénk színű, látványos alkotás !
Németh Miklós: Szeretkezés, 1990, festmény
Szalay László festmény
L.Kovács Júlia/Pósfai Júlia/Pósfainé: " Vihar előtt", festmény, akvarell, képeken a mérete
Art Deco stílusú festmény- CHAMPAGNE POUR UNE SOIREE- 60x80 cm - GUENA Nebot ( francia festő)
(K) Herpai Zoltán csodás festménye 69x60 cm kerettel
Kozman R. : Tündérek tánca olaj, vászon 70/120 cm
Afrikai témájú festmény, vászon/ selyem, üvegezett keretben, 70 cm
ELEGÁNS ÜLŐ NŐ VIRÁGOKKAL ANTIK JELZETT ROMANTIKUS PASZTELL FESTMÉNY EZÜST SZÍNŰ FA KERETBEN
Kiss J. - Strandólok
VÉGHSEŐ KLÁRA NAGY OLAJ VEGYES DOMBORMINTÁS FAROST FESTMÉNY
Szász Endre - Műtermi alkotása - Múzsa virággal - 1/1 festmény egyedi darab!
Galambos Tamás József és Putifárné festménye
Festmény- Női alak
2 db akvarell festmény, üvegezett keretekben
Buday Mihály: Az örök várakozó - keretezve 54x44cm - alkotás: 40x30cm - BY23/742
Eladó olajfestmény kedvező áron
Anna Margit jelzéssel - Bohóc virággal - festmény
Nagy Kálmán festmény eladó
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán kép, limitált 123/500
Nő cicával festmény kartonra
A.Del Monte- L'ora del tè - Tea idő - 30x40
KOZMA ISTVÁN (1937-2020) "KALAPOS HÖLGY (ZITA)" 90X80 CM, OLAJ, VÁSZON-FAROST, FESTMÉNY
Jelzett festmény Udvardi Gyula hagyatékából (200)
Mesterházy D. szép festménye eladó
Németh Miklós: Csók
Samuel Veksler (1966) - Soirée musicale romantique-65x54cm
Kudász Emese:Esti séta című akvarell festménye!!
Szász Endre - Műtermi alkotása - Múzsa - 1/1 festmény egyedi darab!
60
60
80
100
1
2
3
4
5
20
Ugrás erre az oldalra: