Kortárs (1949-től napjainkig)
Vadászat, halászat (68 tétel)
Kortárs (1949-től napjainkig)
(26295)
Absztrakt
(2405)
Akt
(835)
Állatok
(592)
Csatajelenet
(29)
Csendélet
(3526)
Egyéb téma
(995)
Egyházi
(210)
Életkép
(2787)
Emberek
(1554)
Enteriőr
(182)
Hajózás
(342)
Mitológia
(74)
Portré
(1284)
Tájkép
(9195)
Tenger
(225)
Természet
(403)
Történelmi
(80)
Utcakép
(1474)
Vadászat, halászat
(103)
Téma
vadászat, halászat
(68)
Technika
akvarell
egyéb
olaj
(61)
tempera
vegyes technika
avantgard
impresszionizmus
klasszicizmus
modern
naturalista
poszt-impresszionizmus
realizmus
(49)
Hordozó
egyéb
fa
(21)
karton
papír
vászon
(26)
(9)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
közepes (80 cm-ig)
(43)
nagy (80 cm-től)
(7)
(12)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(62)
(44)
(19)
eredeti
(65)
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(63)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(49)
nem
(14)
68 tétel
Vadászat, halászat
1. oldal / 2
Muray Róbert: Bika
KOVRIG MIKLÓS Nyár közepe 2023.
Dabronaki Fácánok a domboldalban olaj-vászon KERETEZVE 62x52cm
Dabronaki Hajnalban az erdőszélen olaj-vászon KERETEZVE 62x82cm
Somogyi Kálmán - Nyári táj fácánokkal
Kovrig Miklós:Repülő vadkacsák
Kovrig Miklós Makkoló vaddisznók című festménye, EREDETISÉG IGAZOLÁSSAL!
Eibel Vilmos: Egy őszi erdő c. festménye. (50x60, keret 80x70 cm)
Dabronaki Fácánok télen olaj-vászon KERETEZVE 60x50cm
Dabronaki Fürkésző róka olaj-vászon KERETEZVE 60x50cm
Patay László (1932 - 2002) : Téli nádas vadászat
Vadász festmény - Őz a nádasban - gyönyörű karácsonyi ajándék
Dabronaki Fácánok a határban olaj-vászon KERETEZVE 60x50cm
Bán Tibor Horgász KERETEZVE 67x87cm
Téli erdő vadásszal…
Corvus Kora Róbert: Fácánok (Vadászat után)
KOVRIG MIKLÓS Aprókák 2016.
Dabronaki Fácán 40x50cm olaj-vászon festmény
Dabronaki Konda az alkonyi erdőben 40x50cm olaj-vászon festmény
Szalatnyay József: A horgászfiú (Dunánál)
Xantus Gyula - Zöld portré (eredetiség igazolással)
Ismeretlen festő téli vaddisznós festménye
KOVRIG MIKLÓS Az ügyes vadász 2023.
Őzek az erdő szélén c.vadászfestmény-Kortárs kvalitás
Dabronaki Róka vadászat közben 30x50cm olaj-vászon festmény
Beda László: Vaddisznók télen
Dabronaki Róka a határban 40x50cm olaj-vászon festmény
Dabronaki Felrebbenő fácánok 30x50cm olaj-vászon festmény
LEÁRAZTAM Solymos Tamás Vaddisznók télen KERETEZVE 68x52cm
P.A jelzéssel : Vadászat, olajfestmény
KOVRIG MIKLÓS Vonuló konda 2021.
FLAUHITZ? Fácán
Kovrig Miklós Váratlan találkozás című festménye, EREDETISÉG IGAZOLÁSSAL!
Szarvasok
KOVRIG MIKLÓS Reggel a tisztáson 2022. Küzdő bikák 2
Az erdő szélén
Szanthoffer Imre (1930) - Varsák 60x80cm
Csáki- Maronyák József: Balatoni Halászok,Képcsarnokos,86x106cm,EXTRA!!
DABRONAKI Felrebbenő fácánok 40x50cm olaj - vászon festmény
Halászok című alkotas 1976 bol Pescadoves Palma jelzés: hátulján illetve jobban lent
Róka vadászat
Muray Róbert: Balaton
Budai László Mártélyi halászok alkonyatkor KERETEZVE 40X50cm
Vadjelenetes Olajfestmény - Erdő Királya - Papp Tünde
VADDISZNó ,VADÁSZAT,FESTMÉNY ELADÓ
Tradicionális perzsa csontlapra festett vadász témájú miniatúra
Bod László (1920-2001): Finn házak,olaj-farost
Sérülésmentes Blondel keretben rézkarcok eladók
Bálint Endre (1914-1986) - Halász
Mikus Gyula - Pecázók, 1964
Antik szignós olaj festmény (Ér-59)
Halvax Gyula Balatoni halászok c.festmény
Biai Föglein István: Mátyás király vadászata
M.Somogyvári G 1976
Istókovits Kálmán (1898-1990) Halászok a Meder utcánál
LEÁRAZTAM Csuka horgászat 50x40cm olaj-vászon festmény
KEDVEZŐ ÁR! Erdő mélyén című olaj vászon festmény, VISSZAVÁSÁRLÁSI GRANCIÁVAL!
LEÁRAZTAM Csuka lesben 50x40cm olaj-vászon festmény
Vadkan portré 40x30cm olaj-vászon festmény
FÁCÁN VADÁSZAT ,FESTMÉNY Eladó
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: