Litográfia
Akt (86 tétel)
Litográfia
(2747)
Absztrakt
(296)
Akt
(98)
Állatok
(440)
Csatajelent
Csendélet
(26)
Egyéb téma
(1081)
Egyházi
(36)
Életkép
(177)
Emberek
(219)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(8)
Mitológia
(18)
Portré
(59)
Tájkép
(125)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(42)
Történelmi
(53)
Utcakép
(37)
Vadászat, halászat
(7)
Téma
akt
(82)
Technika
Hordozó
karton
papír
(73)
(8)
absztrakt
art deco
avantgard
biedermeier
(8)
expresszionizmus
fauvizmus
impresszionizmus
klasszicizmus
(16)
kubista
modern
(9)
naturalista
(8)
realizmus
szecesszió
szimbolizmus
szürrealizmus
(20)
További opciók ...
1800-1899
(23)
1900-1949
(25)
1950-1969
1970-1989
(12)
1990-1999
(8)
2000-
(13)
Szignó
nem szignózott
(14)
szignózott
(48)
(22)
(25)
(21)
eredeti
(76)
ismeretlen
korai reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(50)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(36)
nem
(14)
86 tétel
Litográfia
Akt
1. oldal / 2
Amerigo Tot szignozott nyomat
Derkovits Gyula Pandamonium
Reich Károly Szitanyomat Női akt 1970-es évek !
PÁRKÁNYI RAAB PÉTER (1967-): A gyöngy születése 2001. 27/100. Kossuth-díjas szobrász ritka grafikai
Kovács Kálmán: Akt a szabadban - litográfia kerettel, 41x58 cm, formás modell, nőalak a természetben
Matisse Nu Bleu II. - Silvio Zamorani szeriografia 1989.
Két pikáns, nagyon öreg litográfia, eredeti keretezésükben
Clara Siewert: Akt litográfia
Zicherman Sándor: Női akt torzó - számozott, aláírt litográfia
Arthur Paunsen:Női akt,színezett litográfia 1919.
Derkovits Gyula: "Hódolat a fallosznak" (F417)
Medgyes László: Kompozíció színes litográfia
Medgyes László: Vámpírszerető színes litográfia
W. Wauer litográfia 40x28 cm
Zicherman Sándor: Akt - számozott, aláírt litográfia
Ruzicskay György "Hajnal" algráfia
Amerigo Tot (1909-1984) : Aktok
Szász Endre: A férfi gondolatai!
Gyémánt László (1935-) Női akt 1. (1980 körül) című szitanyomata /50x60 cm/
Alain Bonnefoit (1937-)
Akt-ismeretlen alkotó nagyméretű nyomat)
Ligeti Miklós: Ülő akt drapériával
Impresszionista akt metszet #1
GYÉMÁNT LÁSZLÓ (1935-): Női akt Szitanyomat 1/40.
Gyémánt László (1935-) Női akt 1. (1980 körül) című szitanyomata /35x50 cm/
Gyémánt László (1935-) Női akt 2. (1980 körül) című szitanyomata /35x50 cm/
Gyémánt László (1935-) Női akt 3. (1980 körül) című szitanyomata /35x50 cm/
Varga Tamás : Hajnal / Akt
Szép jelzett litográfia vagy nyomat
Derkovits Gyula - Szerelmesek
Pajzán (ofszet) Deverya Henry Victor 1890-1900 évekből!!!!
Pajzán Bider Deverya Henry Victor(ofszet) az 1890-1900 évekből!!!!
Erotikus Bider Deveria Henry Victor 1890-1900 évekből(ofszet)
Pajzán Bider Deveria Henry Victor az 1890-1900 évekből!!!!
Pajzán( ofszet) Deverya Henry Victor az 1890-1900 évekből!!!!
Pajzán litografia az 1890-1900 évekből!!!!
Pajzán Bider régi ofszet sorozat az 1890-1900 évekből!!!! DEVERYA Henry Victor 1829-1897!!!!!
Vaszary J:Támaszkodó akt
Deveria Henry Victor 1829-1897 bider erotikus litográfia sorozat egy egy darabjai!!!! Nagyon ritkák!
Ruzicskay György: Kubista kép
M. Daub: Aktok, 1996
Richard Kishady lithográfia, nyomat
Szilárd Klára (Claire) - Akt
Amerigo Tot - Hármas női akt, üvegezett, eredeti keretében, szignózott, hibátlan
Lacza Márta - Sonntag
Melocco Miklós: Ló és lány, 1990 - művészi litográfia, 9/100
Aristide Maillol: Fekvő női akt, 1948, fauve litográfia
Amerigo Tot (1919-1984): Három női akt
M. Daub: Aktok, 1996
Vaszary J: A táncosnő
Vaszary J:Kelet Nyugat litográfia
Picasso eredeti litográfia certifikáttal
Vaszary J: Akt fajátékkal
Barcsay Jenő szitanyomat
Ruzicskay György: Kubista kép
Barcsay: Aktok
Ruzicskay Gy: Artdeco akt
Akt 1910-es évek
Akt 1910-körül
Akt 1910-es évek
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: