Litográfia
Portré (45 tétel)
Litográfia
(2747)
Absztrakt
(296)
Akt
(98)
Állatok
(440)
Csatajelent
Csendélet
(26)
Egyéb téma
(1081)
Egyházi
(36)
Életkép
(177)
Emberek
(219)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(8)
Mitológia
(18)
Portré
(59)
Tájkép
(125)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(42)
Történelmi
(53)
Utcakép
(37)
Vadászat, halászat
(7)
Téma
életkép
portré
(36)
Technika
grafit
vegyes
Hordozó
fa
karton
papír
(23)
(11)
absztrakt
art deco
biedermeier
klasszicizmus
kubista
modern
naturalista
pop art
poszt-modern
szocreál
(22)
További opciók ...
-1800
1800-1899
(7)
1900-1949
1950-1969
1970-1989
1990-1999
ismeretlen
(16)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(22)
(12)
(10)
(9)
eredeti
(25)
ismeretlen
(7)
korai reprodukció
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(17)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(14)
nem
45 tétel
Litográfia
Portré
Szeged, szines litográfia keretben, L. Rohbock (1824-1893) acélmetszete
Josef Kriehuber portré Balassa. Muzeális darab
Cesar Kunwald A zene nyolc magyar mestere litográfiák
Barabás Miklós litografia a Hölgyyfutárban 1855 ben megjelent sorozatból
Marastoni József- Jankó János portréja
Régi litográfia, keretben, méret jelezve!
Férfi portré, litográfia MNG pecséttel
PERNECZKY GÉZA - THE SECRET LIFE OF PERNECZKY 1984 1/10
Kass János: Mózes - szignált, számozott szitanyomat 1985-ből
SISI/SISSI ERZSÉBET KIRÁLYNÉ,CSÁSZÁRNÉ FOTÓ,FÉNYKÉP 1866 KÖRÜL.RITKA!
Baranyay András Önarckép
Kazimir Malevich litográfia / Paris Morlot 1980
Osztrák művész 1830 körül : Hölgy gyöngysoros nyakékkel litográfia, papír, 18 x 24 cm
Géhl Zoltán: Herczeg Ferenc portréja lithográfia
Szász Endre:"Fiatal hölgy téli napsütésben hópelyhekkel" Ritka ZÖLD-ARANY! SZIGNÁLT szitanyomat
PINCZEHELYI SÁNDOR - SARLÓ ÉS KALAPÁCS - variáció 1970 - ES ÉVEK - EREDETI SZITA
Magyar festők sorozat - László Fülöp: Fadrusz arczképe
Géhl Zoltán: Bajor Gizi portréja lithográfia
Horace Vernet litográfiája: eredeti, aláírás előtti példány. Női portré, 1819. (Politzer gyűjtemény)
1850. KÖRÜLI JOSEF KRIEHUBER LITOGRÁFIA
Andy Warhol- Marilyn Monroe
Hans Holbein: Lady Lister
Barcsay Jenő: Férfi portré 1924
Ferencz József nyomat
SZÁSZ ENDRE LITOGRÁFIA - 63,3 x 63,3 CM
Andy Warhol eredeti limitált grafika 782/980
Antik nyomat, kifogástalan állapotú, szép keretben
Vén Emil gróf Teleki István portréja, lithográfia
Ek Sandor: Marx es Engels
Szalay Lajos (1905-1995): Salome Keresztelő János fejével
László Gyula: Profil, 1962
Ruzicskay: Art-deco fej
3566 Borsos Miklós jelzett rézkarc
Szász Endre rézkarc 46/100
A tizenhárom aradi vértanu litográfia 19.sz
Josef Kriehuber Férfi portré.1839.
Régi Litográfia
Szép kőnyomat egy szép parasztlányról
Szász Endre litográfia
Szász Endre: Portré fával - litográfia
Szász Endre portré - litográfia
Szász Endre Illusztráció Villon Balladáihoz Szitanyomat