Litográfia
Életkép (157 tétel)
Litográfia
(2747)
Absztrakt
(296)
Akt
(98)
Állatok
(440)
Csatajelent
Csendélet
(26)
Egyéb téma
(1081)
Egyházi
(36)
Életkép
(177)
Emberek
(219)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(8)
Mitológia
(18)
Portré
(59)
Tájkép
(125)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(42)
Történelmi
(53)
Utcakép
(37)
Vadászat, halászat
(7)
Téma
életkép
(147)
(8)
Technika
(10)
Hordozó
fa
karton
(22)
papír
(90)
vászon
(40)
absztrakt
art deco
barokk
expresszionizmus
impresszionizmus
kubista
modern
(7)
naturalista
poszt-modern
realizmus
szecesszió
szimbolizmus
szürrealizmus
(120)
További opciók ...
-1800
1800-1899
(11)
1900-1949
(28)
1950-1969
(15)
1970-1989
(28)
1990-1999
2000-
(15)
ismeretlen
(52)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(19)
szignózott
(89)
(47)
(41)
(31)
sérült
eredeti
(118)
ismeretlen
(11)
korai reprodukció
(11)
modern reprodukció
(13)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(74)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(56)
nem
(18)
157 tétel
Litográfia
Életkép
1. oldal / 3
Pajtás Ödön karikatúra a katonai életről - litográfia, 1910-es évek - Szmrecsányi Ödön
Csók István : Züzü
Erzsébet királyné , Sissi . Hatalmas 70 cm x 55 cm , eredeti 1868-as litográfia !
Picasso 'Anya gyermekével' Litográfia jelezve + Szárazbélyegző keretben mérete: 37 x 49 cm.
(K) Várkonyi Károly kép valamilyen metszet
(K) Várkonyi Károly kép valamilyen metszet "Gyere öltözz bohócruhába"
(K) Várkonyi Károly kép valamilyen metszet Mimi művészet
Banga Ferenc: A nagy kártyacsata kibic
A király esküje 1916
Antik Keretben Nyomat Életjelenettel
Würtz Ádám litográfiája/linometszete: Carnival of puppets, 226/500
Alfons Mucha Litográfia
Szilárd Klára ( Claire Szilard ) - Párizsi utca
Diskai Lenke: Halászok - színes linómetszet - Varga Hajdú Istvánné Diskay Lenke
SZÁSZ ENDRE -Léghajó-
Cs.Erdős Tibor : Kolozsvár,Szent Mihály templom
Heinrich Lefler (1863-1919): A tánc allegöriája
Fáy Dezső: Olaszországi életkép
Magyar festők sorozat - Nagy Sándor:Ave Mariam
Halászok - DL monogram - színes linómetszet (42x30 cm)
Heinrich Uhler: Színezett litográfia
Szász Endre - Öregember macskával
Fehér László - Játék-kutya 62 x 62 cm szitanyomat,papír, keretezve 2004
" Metitor " részére EDUARD HÖLZEL / 1817-1885 / NÉGY ÉVSZAK SZÍNES LITOGRÁFIA
BEAU REDMOND "TRIBUTE TO FATS" 1983 (48X62) SOKSZOROSÍTOTT GRAFIKA EREDETI
Fehér László - Kézcsók 68 x 80 cm szitanyomat,papír, keretezve 2007
Angol vadászos litográfia
Bernard Buffet Brooklyn Bridge 1958 - Sérült!
Ritkaság! Csók István festőművész – Züzü a kertben napernyővel című színezett litográfiája – 194.
Várkonyi Károly Mimi művészet művésznyomat, litográfia 21x29 cm személyes jellegű aláírássa.
Szász Endre - Augusztus
Szántó Piroska :Sebesült.. Dombornyomott szita technika ,ingres papír.
24 db angol és német Art Deco Ex Libris
Szyksznian Wanda - Janka és Jankó 19 x 19 cm
Würtz Ádám szitanyomata: Carnival of Puppets (azaz Bohócok Farsangja), 239/500
Reich Károly - Kutya, macska, egér 29 x 29 cm színes szita
Robert Högfeldt litográfia
Robert Högfeldt litográfia
Koszta József (1861 - 1949) KUKORICA SZEDŐK !!!
Muhits S: Bandi karikása
ŐSZ ILONA : REPÜLŐ ÚJÉVI BOSZORKÁNY JELZETT ALÁÍRT SZIGNZOTT SORSZÁMOZOTT RÉZKARC 2005
Boldogság álma litográfia
Gino Covili, számozott, szignós litográfia, méret jelezve!
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) : Pásztorok
Rippl-Rónai József : Virágok között
Kádas István litográfiája, Noé bárkája, 16/100
Landliche spiele, avagy " népi játék ", nagy, öreg litográfia, restaurált
F. Bilkovski: Tengerparton- Litográfia, papír, 21x14 cm Jelzett: F. Bilkovski
Honoré Daumier(1808-1879): Horgász legény. Jelzett, eredeti litográfia!
Két nagy, öreg litó, farostra rögzítve, jelzés nélkül, méret jelezve
Vaszary J: A táncos
Nyomat, Kondor Béla, 36 x 65 cm méretű, kartonra ragasztva.
Litográfia: Prága, látkép (Viktor Stretti)
Kéri Imre Amszterdam litográfia
Gross Arnold vízfestményének ofszet változata, eredeti szignójával.
Dudás Jenő: A pásztorfiú
Dr.Balázs István metszete, litó, nem szignózta, A4 méretű
Bortnyik Sándor (1893 - 1976) Múzeumi Litográfia!
Maxime Lhermet (1974- ) - Mamamia szitanyomat - Litográfia -Certificat -
Le réveil D'Anette, romantikus litográfia, öreg, méret jelezve! Remek állapotban!
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: