Litográfia
Egyházi (28 tétel)
Litográfia
(2747)
Absztrakt
(296)
Akt
(98)
Állatok
(440)
Csatajelent
Csendélet
(26)
Egyéb téma
(1081)
Egyházi
(36)
Életkép
(177)
Emberek
(219)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(8)
Mitológia
(18)
Portré
(59)
Tájkép
(125)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(42)
Történelmi
(53)
Utcakép
(37)
Vadászat, halászat
(7)
Téma
egyházi
(27)
Technika
Hordozó
karton
papír
(15)
(7)
barokk
klasszicizmus
modern
naturalista
szecesszió
(18)
1800-1899
1900-1949
(9)
1990-1999
ismeretlen
(14)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(9)
(14)
eredeti
(23)
ismeretlen
korai reprodukció
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(7)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
28 tétel
Litográfia
Egyházi
Simon András : Szenvedő Krisztus
JÉZUS SZÍVE SZECESSZIÓS IKON LITOGRÁFIA 1908
(K) László Ákos Variációk egy régi ikonra 74x60 cm kerettel
Fogadalmi templom - jelzett eredeti litográfia
Légrády Sándor 2 db bélyegterve, A4-esnél kissé nagyobb merített papírra nyomva, litográfia
Mund Hugó litográfia: A három grácia
Zabateri - Utolsó vacsora
Galambos Tamás színezett litográfia.
SZECESSZIÓS ÓLOM KERETEZETT ÜVEG KÉP SZŰZ MÁRIA RENDKÍVÜLI A PÁRJA JÉZUS KRISZTUS MÁSIK AJÁNLATOM
Perlrott Csaba Vilmos (1880 - 1955): Krisztus fej
A jessze fa Jèzus családfája nyomat antik keretben
Ádám és Éva bűnbeesés /litográfia/
Barcsay Jenő - Gyász 49/50 (SK) aláírt 1980. szitanyomat"berszerker"részére
5 darab gyönyörű bibliai metszet. 1802. London.
Antik kép ,védőszentes
Szász Endre - A jó és rossz harca
MAX HIRMER MURILLO NYOMAT
MAX HIRMER SORSZÁMOZOTT RAFFAELLO NYOMAT
120-éves Jézus
Kernstok Károly: Patak partján litográfia
Vallási témájú litográfiák 35x40 cm 1900-as évek eleje
Grafika arkangyal vallásos kép jelzetlen florentin keret
SZŰZ MÁRIA SZECESSZIÓS IKON LITOGRÁFIA 1908
Szecessziós nyomat rézkeretben!!!
Róma Szent Péter Bazilika - kőnyomat