Litográfia
Egyéb téma (17 tétel)
Litográfia
(2747)
Absztrakt
(296)
Akt
(98)
Állatok
(440)
Csatajelent
Csendélet
(26)
Egyéb téma
(1081)
Egyházi
(36)
Életkép
(177)
Emberek
(219)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(8)
Mitológia
(18)
Portré
(59)
Tájkép
(125)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(42)
Történelmi
(53)
Utcakép
(37)
Vadászat, halászat
(7)
Téma
egyéb téma
(16)
Hordozó
karton
papír
(10)
barokk
keleti
modern
szecesszió
szürrealizmus
(10)
1900-1949
1970-1989
1990-1999
ismeretlen
(8)
Szignó
szignózott
(9)
(7)
eredeti
(12)
ismeretlen
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(8)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
17 tétel
Litográfia
Egyéb téma
OLASZ LITHOGRÁFIA 1881 Venezia a Casamicciola
A madame és az új kurtizán.
NAGY SÁNDOR (1869 - 1950) Litográfia,Vánkosterv 1910-es évek.
Salvador Dali litográfia - számozott, hitelesített példány, a művész sajátkezű aláírásával
KÍNAI TEKERCS KALLIGRÁFIA FESTMÉNY PAPÍR KÍNA JAPÁN ÁZSIA AUKCIÓN CHINESE CALLIGRAPHY
Disney litografia Bécsben kiállított darab volt
Varga Amár László - 1999 - litográfia, ritka!(22/30) - 1 forintról.Szignózva, ajánlással.
Simon András: "Álomkép/Traumbild", számozott, szignós litográfia
Kéz Baranyay András (1938-2016)
Farkaslaka Székelyföld régi metszet nyomat
Ef Zámbó István : Nyilt levél 1881
3 darab nagyon szép rézkarc, de jelzés nélkül
Valódi arany fóliára nyomott litográfia, kép keretben
Andy Warhol Martini reklám 1958 tükörre nyomott reprodukció
Nagy értékű, eredeti Chagall litográfia!
Eredeti Japán kézzel festett tekercs 201x69 cm