Litográfia
Állatok (5 tétel)
Litográfia
(2747)
Absztrakt
(296)
Akt
(98)
Állatok
(440)
Csatajelent
Csendélet
(26)
Egyéb téma
(1081)
Egyházi
(36)
Életkép
(177)
Emberek
(219)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(8)
Mitológia
(18)
Portré
(59)
Tájkép
(125)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(42)
Történelmi
(53)
Utcakép
(37)
Vadászat, halászat
(7)
Téma
állatok
Hordozó
papír
absztrakt
keleti
modern
1970-1989
2000-
ismeretlen
Szignó
szignózott
eredeti
ismeretlen
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
5 tétel
Litográfia
Állatok
Szignált nyomat vagy litográfia 465
RÉGI KÍNAI NAGY PAPÍR TEKERCS KÍNA JAPÁN BIKA ÁLLAT FIGURÁK SZARVASMARHA AUKCIÓN 1 FT RÓL !!!!!!!!!
Prima díjas művésztől, tanúsítvánnyal. Összefonódás.40x30 cm, aranyozott rajz.Károlyfi Zsófia (1952)
Valódi aranyfóliára nyomtatott litográfiák 2 db
Dienes Gábor : Madarak