Litográfia
Történelmi (1 tétel)
Litográfia
(2747)
Absztrakt
(296)
Akt
(98)
Állatok
(440)
Csatajelent
Csendélet
(26)
Egyéb téma
(1081)
Egyházi
(36)
Életkép
(177)
Emberek
(219)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(8)
Mitológia
(18)
Portré
(59)
Tájkép
(125)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(42)
Történelmi
(53)
Utcakép
(37)
Vadászat, halászat
(7)
Téma
történelmi
Hordozó
papír
Szignó
szignózott
ismeretlen
1 tétel
Litográfia
Történelmi
A.C.Dier G Rómae 1793 rézkarc