Litográfia
Portré (11 tétel)
Litográfia
(2747)
Absztrakt
(296)
Akt
(98)
Állatok
(440)
Csatajelent
Csendélet
(26)
Egyéb téma
(1081)
Egyházi
(36)
Életkép
(177)
Emberek
(219)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(8)
Mitológia
(18)
Portré
(59)
Tájkép
(125)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(42)
Történelmi
(53)
Utcakép
(37)
Vadászat, halászat
(7)
Téma
portré
(10)
Technika
Hordozó
karton
papír
(9)
klasszicizmus
pop art
1800-1899
1900-1949
1970-1989
2000-
Szignó
szignózott
(9)
eredeti
(8)
ismeretlen
korai reprodukció
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(7)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
11 tétel
Litográfia
Portré
Andy Warhol - Mickey Mouse - Leo Castelli New York - Limitált, Szignózott Litográfia #86/100 NMÁ!
Andy Warhol - Mickey Mouse - Leo Castelli New York - Limitált, Szignózott Litográfia #27/100
Andy Warhol - Mickey Mouse - Leo Castelli Limitált, Szignózott Litográfia Certifikációval #40/100
Andy Warhol - Mickey Mouse - Limitált, Szignózott Litográfia #65/100
SORSZÀMOZOTT NAGY MÉRETŰ 85 x 70 cm KERETBEN MARGARET KANE LITOGRÁFIÁJA,NYOMAT
Molnár C. Pál : Hál' isten - eredeti, 1 forintról, az MCP Műterem Múzeumból, 1 hétig.
Kossuth portré,szignóval. 1841.,eredeti keretében.RITKA. 38x28 cm-es kerettel együtt.
László Fülöp(Sir Philip) (1896-1937) - "Fiam Henrik" 1906 - igazi ritkaság!Mellékeltem egy aukció..
Guttuso limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
SZÁSZ ENDRE LITOGRÁFIA - 63,3 x 63,3 CM
Emil Bröckl :Paracelsus