Litográfia
Tájkép (13 tétel)
Litográfia
(2747)
Absztrakt
(296)
Akt
(98)
Állatok
(440)
Csatajelent
Csendélet
(26)
Egyéb téma
(1081)
Egyházi
(36)
Életkép
(177)
Emberek
(219)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(8)
Mitológia
(18)
Portré
(59)
Tájkép
(125)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(42)
Történelmi
(53)
Utcakép
(37)
Vadászat, halászat
(7)
Téma
tájkép
(13)
Hordozó
papír
(10)
klasszicizmus
modern
poszt-impresszionizmus
szocreál
(8)
1800-1899
1900-1949
1950-1969
1970-1989
ismeretlen
Szignó
nem szignózott
szignózott
(7)
(8)
eredeti
(7)
ismeretlen
modern reprodukció
13 tétel
Litográfia
Tájkép
Maurice de Vlaminck limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Paul Signac limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Iványi Grünwald Béla érdemes licitálni reális minimálár !
Csobáncz (Veszprém megye) - litográfia - kőrajz - 19. század
Sümegh - litográfia - kőrajz - 19. század
Az angolkisasszonyok veszprémi intézete - litográfia - kőrajz - 19. század
Tátika - litográfia - kőrajz - 19. század
Ó-Fűrdőház Balatonfüreden - litográfia - kőrajz - 19. század
Kis méretű antik metszet. 25x20cm. Szép állapot. Nincs minimálár!
Csernus Tibor grafikái kőrajz 3 darab
Fábián László: Este szitanyomat
Arany litográfia.Arany lapon színes litográfia.
7 db RÉGI NÉMET VÁROS. SZÍNES LITOGRÁFIA