Litográfia
Állatok (435 tétel)
Litográfia
(2748)
Absztrakt
(296)
Akt
(99)
Állatok
(440)
Csatajelent
Csendélet
(26)
Egyéb téma
(1081)
Egyházi
(36)
Életkép
(177)
Emberek
(219)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(8)
Mitológia
(18)
Portré
(59)
Tájkép
(125)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(42)
Történelmi
(53)
Utcakép
(37)
Vadászat, halászat
(7)
Téma
állatok
(431)
Technika
Hordozó
karton
papír
(44)
vászon
(382)
art deco
impresszionizmus
modern
naturalista
pop art
(420)
1800-1899
(9)
1900-1949
(8)
1950-1969
1970-1989
(9)
1990-1999
2000-
(399)
Szignó
nem szignózott
(8)
szignózott
(32)
(393)
(24)
(13)
eredeti
(420)
ismeretlen
korai reprodukció
modern reprodukció
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(351)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(337)
nem
(14)
435 tétel
Litográfia
Állatok
1. oldal / 8
Szák A. jelzéssel : Madárportré 2007
Ruzicskay György: Álomkert
Vasarely: " Giraffe", litográfia, karton, méret jelezve! Szignós, számozott!
VICTOR VASARELY ,ZEBRÁK(4)LITOGRÁFIA
Kass János - mese illusztráció
0C698 Antik színezett vikunya litográfia
Régi arany fóliás,miniatűr cinegés kép
Dienes Gábor litográfiája: Bogár
Theodor (Theo) Stroefer (1843 – 1927) KUYTAISKOLA (1900 körül)
Szalay Lajos (1909 - 1995) - híres magyar festő, grafikus LOVAK
EMBER LOVAKKAL, KITŰNŐ JELZETT GRAFIKA
Litkei József (1924-1988): Halak (aláírt linómetszet) állatok, csendélet
Lepkék.
Kézzel színezett litográfiák lovas téma 2 db 34 cm széles
Sólyom, vörös vércse, karvaly, héja litográfia 1886, eredeti, 32 x 41 cm, nagy méret, ragadozó madár
Sas, kígyászölyv, vörös kánya, litográfia 1886, eredeti, 32 x 41 cm, nagy méret, ragadozó madár
Rétihéja, egerészölyv, halászsas, litográfia 1886, eredeti, 32 x 41 cm, nagy méret, ragadozó madár
Bogarak, litográfia 1886, színes nyomat, eredeti, német nyelvű, bogár, régi, lexikon melléklet
Állatok (16), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, állat, madár, bagoly, héja, papagáj
Állatok (22), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, állat, bogár, szú, lepke, szitakötő, méh
Sármány, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, állat, madár, citromsármány, Európa
Selyemlepke, litográfia 1907, színes nyomat, eredeti, magyar, Brehm, állat, lepke, hernyó
Kortárs művész: Jókedvű macskák, 1992 - színes litográfia, 118/157
Fekete gólya (5), litográfia 1897, eredeti, 29 x 39 cm, nagy méret, madár, nyomat, Ciconia nigra
Folyami rák, osztriga, rák, pióca, korall, litográfia 1880, eredeti, 24 x 34 cm, nagy méret, állat
Tengeri rák, litográfia 1884, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, Thierleben, állat, óceán, tenger
Vízipoloska és vízipók, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, állat, rovar, víz
Lepényhalak, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, állat, hal, tenger, óceán, folyó
Makákó, litográfia 1883, színes nyomat, eredeti, Brehm, Thierleben, állat, emlős, majom, Ázsia
Dögkeselyű, litográfia 1882, színes nyomat, eredeti, Brehm, Thierleben, állat, madár, keselyű, dél
Hegyi zebra, litográfia 1907, színes nyomat, eredeti, magyar, Brehm, állat, lófélék, Dél - Afrika
Pók, légy, darázs, bolha, százlábú, skorpió, litográfia 1886, eredeti, 32 x 41 cm, nagy méret
Állatok (50), litográfia 1843, állat, hal, kalauzhal, tükörhal, makréla, denevérhal, unikornishal
Erdei szalonka (4), litográfia 1897, eredeti, 29 x 39, nagy méret, madár, nyomat, Scolopax rusticola
Pávián, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, állat, majom, Afrika, főemlős
Kakadu, corella, litográfia 1882, színes nyomat, eredeti, Brehm, Thierleben, állat, madár
Kékcápa, litográfia 1883, színes nyomat, eredeti, Brehm, Thierleben, állat, tenger, óceán, cápa, hal
Állatok (21), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, állat, hal, ponty, tőkehal, cápa, csuka
Sebes pisztráng, litográfia 1907, színes nyomat, eredeti, magyar, Brehm, állat, hal, folyó, Európa
Lövőhal, litográfia 1907, színes nyomat, eredeti, magyar, Brehm, állat, hal, Jáva, brakkvíz
Kígyók, színes nyomat 1905, német nyelvű, litográfia, vípera, vízisikló, kígyó, régi, állat
Anakonda, litográfia 1883, színes nyomat, eredeti, Brehm, Thierleben, állat, kigyó, óriáskigyó
Rénszarvas, gímszarvas, litográfia 1886, német, eredeti, 32 x 41 cm, nagy méret, patások, szarvas
Rovarok, litográfia 1884, színes nyomat, eredeti, Brehm, Thierleben, állat, rovar, szúnyog, sáska
Nimfapapagáj, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, állat, madár, Ausztrália
Bogarak, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, állat, bogár, árvízi, víz, katica
Mimikri, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, állat, rovar, beolvadás, hernyó
Selyemlepke, színes nyomat 1896, német nyelvű, litográfia, eredeti, hernyó, lepke, pillangó, selyem
Állatok (89), litográfia 1843, állat, denevér, vakond, dárdás denevér, cickány, sün, tanrek, sörtés
Törpe egér, litográfia 1907, színes nyomat, eredeti, magyar, Brehm, állat, rágcsáló, Európa, Ázsia
Afrikai állatvilág, litográfia 1894, német nyelvű, eredeti, színes nyomat, Afrika, Etióp, oroszlán
Zebra, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, állat, Afrika, közép, dél, equus
Jaguár, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, állat, ragadozó, Amerika, dél
Gazella, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, állat, emlős, párosujjú, Afrika
Állatok (48), litográfia 1843, állat, hal, nyálkás hal, farkashal, tőkehal, macrourus, lepényhal
Állatok (52), litográfia 1843, állat, hal, vágó durbincs, umbrahal, haemulon, sillago, őrmesterhal
Állatok (54), litográfia 1843, állat, hal, ezüst baltahasú lazac serrasabno, citharinus, ezüst színű
Fekete gólya (4), litográfia 1897, eredeti, 29 x 39 cm, nagy méret, madár, nyomat, Ciconia nigra
Bakcsó (2), litográfia 1897, eredeti, 29 x 39, nagy méret, madár, nyomat, vakvarjú, Nycticorax Nyc.
Törpegém (1), litográfia 1897, eredeti, 29 x 40 cm, nagy méret, madár, színes nyomat, gém, Ardetta
60
60
80
100
1
2
3
4
5
8
Ugrás erre az oldalra: