Szobor
Ón
Akt (8 tétel)
Szobor
Ón
(149)
Absztrakt
Akt
(10)
Állatábrázolás
(33)
Egyéb
(10)
Egyházi
Emberábrázolás
(62)
Híres ember
(15)
Keleti
Mitológia
Népi
Téma
akt
(8)
Anyag
ón
(8)
Jelzés/Szignó
nincs
van
1850-1899
1900-1939
8 tétel
Szobor
Ón
Akt
Diszkrét erotikus fém szobrocska figura
XIX.sz.Osztrák ón akt szobor Petróleum lámpa talp gyufatartóval
Nagyon Ritka Szecessziós Antik Gyertyatartó Szobor !
Antik ón jelzett akt szobor márvány talpon.
Antik nagyméretű bronz ón akt szobor 31cm 3kg
EREDETI FRANCIA SZECESSZIÓS SZIGNÁLT BONBON KÍNÁLÓ, ASZTALKÖZÉP, PIPACS ÉS A TÜNDÉR
U14 Antik mitológiai dísz akt szobor csak Ravia felhasználónak
Szecessziós ón női szobor