Szobor
Ón
Egyéb (9 tétel)
Szobor
Ón
(149)
Absztrakt
Akt
(10)
Állatábrázolás
(33)
Egyéb
(10)
Egyházi
Emberábrázolás
(62)
Híres ember
(15)
Keleti
Mitológia
Népi
Téma
egyéb
(9)
Anyag
ón
(9)
Jelzés/Szignó
nincs
van
1850-1899
1900-1939
1940-
ismeretlen
9 tétel
Szobor
Ón
Egyéb
GYÖNYÖRŰEN KIDOLGOZOTT JELZETT " HOSSZÚ " RÓZSA - SZÁL !
Antik rabbi òn szobor
GYÖNYÖRŰ ÁLLVÁNYOS ÓN FÖLDGÖMB !!!
I. VH Pozsonyi vashonvéd 1915. Rigele Alajos
Antik ón kancsó Francia 36 cm magas jelzéssel 6000 ft
XIX. századi Hermész szobor
1848-as csatajelenet /olasz/
Kristály+ón miniatűrök, 5 db
Részletesen kidolgozott ón JUHÁSZ BÁRÁNYOKKAL szobor