Szobor
Ón
Állatábrázolás (27 tétel)
Szobor
Ón
(149)
Absztrakt
Akt
(10)
Állatábrázolás
(33)
Egyéb
(10)
Egyházi
Emberábrázolás
(62)
Híres ember
(15)
Keleti
Mitológia
Népi
Téma
állatábrázolás
(25)
Anyag
ón
(25)
Jelzés/Szignó
nincs
(8)
van
(14)
1850-1899
1900-1939
(7)
1940-
(15)
(9)
(13)
27 tétel
Szobor
Ón
Állatábrázolás
OROSZLÁN SZOBOR ÍRÓASZTAL DÍSZ
Ón vizsla szobor
2 pici fém talán ón kutya fa talapzaton
Régi Vadászkutya-Kopó Kutya Szobor
Gucci, ezüstözött olasz gyöngytyúk borsszóró
S18-7 Fajd és csibéje szobor
Nagyméretű ón szobor! Jelzett!
ANTIK ÓN MINIATŰR SZERENCSEPATKÓT VIVŐ DAKSZLI (TACSKÓ )
XIX. sz. Strucc Ón Figura Gyümölcskéstartó 18cm Állatfigura Szobor
Miniatűr figura ónból, erdei egér gombával
Miniatűr figura ónból, mogyorós pele.
Antik szecessziós ón vagy spiáter szobor/ levélnehezék 421
Antik szélkakas
5,5 CM RÉSZLETGAZDAG SZÁZAD ELEJI ÓN KOS FIGURA
Maci figura ónból ,egy kis ritkaság
ELEFÁNTOS GYERTYATARTÓK PÁRBAN.
Ón kutya márvány talpon
Sziklán álló kutya szobor
14 db ólom,és ón vitrin díszek!
JELZETT PICI LOVAS SZOBOR ASZTALI DÍSZ
ANTIK ÓN TURULMADÁR MÁRVÁNY TALPON
Ón, ólom sakk figura
Ón turulmadár szobor
ANTIK FÉM SZÜRKE SZÍNŰ (ÓN?) ELEFÁNT SZOBOR
Boxer kutya ónból 1940-es évekből
Festett ón madár papagáj
ANTIK NAGYMÉRETŰ ÓN TACSKÓ KUTYA SZOBOR RÉSZLETES KIDOL