Szobor
Ón
Egyházi (6 tétel)
Szobor
Ón
(149)
Absztrakt
Akt
(10)
Állatábrázolás
(33)
Egyéb
(10)
Egyházi
Emberábrázolás
(62)
Híres ember
(15)
Keleti
Mitológia
Népi
Téma
egyházi
Anyag
ón
Jelzés/Szignó
nincs
van
1900-1939
1940-
6 tétel
Szobor
Ón
Egyházi
Régi ón tárgyak egyben
Nagy méretű patinás ón korpusz jelzett feszület Jézus szobor
Aranyozott Mária szobor
Aranyozott Krisztus szobor
S.Antonius Déposé ón szobor
Ón szobor