Szobor
Ón
Híres ember (14 tétel)
Szobor
Ón
(149)
Absztrakt
Akt
(10)
Állatábrázolás
(33)
Egyéb
(10)
Egyházi
Emberábrázolás
(62)
Híres ember
(15)
Keleti
Mitológia
Népi
Téma
híres ember
(14)
Anyag
ón
(14)
Jelzés/Szignó
nincs
van
(9)
1900-1939
1940-
(10)
sérült
(7)
14 tétel
Szobor
Ón
Híres ember
Apró kedves ón kerti törpe
Luther Márton - antik ón szobor
Antik kis fém sissy szobor
antik kis szent imre bronzírozott ón szobor jelzett
Angol, aprólékosan kidolgozott szobor
VIII. Henrik, Ón kisplasztika, fa talapzaton. Miniatúra gyűjteménybe való darab.
Hitler ólomkatona 8 cm
Kossuth Ferenc mellszobor
Lenin mellszobor
Wolfgang Amadeus Mozart öntött ón szobor márvány talapzaton, szobrász műremek.
Erzsébet királynő, Ón kisplasztika, fa talapzaton, Angol kézműves ritkaság.
0W088 Jelzett orosz Lenin mellszobor 13.5 cm
Varga Imre: Radnóti Miklós szobor