Kortárs (1949-től napjainkig)
Portré (978 tétel)
Kortárs (1949-től napjainkig)
(26265)
Absztrakt
(2404)
Akt
(834)
Állatok
(591)
Csatajelenet
(29)
Csendélet
(3525)
Egyéb téma
(993)
Egyházi
(210)
Életkép
(2784)
Emberek
(1553)
Enteriőr
(182)
Hajózás
(341)
Mitológia
(73)
Portré
(1282)
Tájkép
(9182)
Tenger
(225)
Természet
(403)
Történelmi
(80)
Utcakép
(1471)
Vadászat, halászat
(103)
Téma
absztrakt
emberek
portré
(917)
(21)
Technika
akril
(28)
akvarell
(61)
egyéb
(37)
olaj
(597)
pasztell
(31)
tempera
(14)
vegyes technika
(36)
(136)
1900 - 1949
(8)
1950 - 1969
(25)
1970 - 1989
(26)
1990 - 1999
(22)
2000 -
(38)
ismeretlen
(147)
absztrakt
(16)
art deco
(9)
avantgard
(10)
barokk
biedermeier
expresszionizmus
(15)
fauvizmus
impresszionizmus
(18)
keleti
klasszicizmus
kubista
minimalizmus
modern
(109)
naturalista
(19)
poszt-impresszionizmus
poszt-modern
realizmus
(39)
rokokó
szecesszió
szürrealizmus
(39)
(638)
További opciók ...
Hordozó
egyéb
(67)
fa
(282)
karton
(100)
papír
(120)
vászon
(197)
(174)
Legnagyobb méret
kicsi (35 cm-ig)
(164)
közepes (80 cm-ig)
(484)
nagy (80 cm-től)
(44)
(248)
Szignó
nem szignózott
(127)
szignózott
(666)
(147)
(464)
(242)
restaurált
sérült
(23)
(206)
eredeti
(755)
ismeretlen
(140)
(45)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(515)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(304)
nem
(211)
978 tétel
Portré
1. oldal / 17
Krisztik Béla - Női portré
Csepeli Németh Miklós festmény, méret cca.18x12 cm
Csepeli Németh Miklós festménye, méret jelezve, szignós
Csepeli Németh Miklós festmény-páros, méret jelezve, szignós
Csepeli Németh Miklós festmény, méret jelezve
ZA447.22 Eredeti akvarell Rákosi (Rosenfeld) Mátyásról 1950 körül készült 130 x 140 mm
Bárány Csaba, Portré II.
Budai László - Olvasó lány
(festmény) Indián kislány portré
Nagy István szignóval - Férfi portré
Vén Emilnek tulajdonítva (1902-1984): Fiatal alvó lány
Kisfiú portré festmény, szignós, olaj, vászon, '72-ből, 29x41 cm
(K) Szignózott portréfestmény 50x60 cm
Balogh Árpád - Az első modellem
Firenzei Madonna
Marilyn Monroe festmény, olaj, vászon, 45 x 35 cm-es nagyságú.
Portik Sándor
Bodri ferenc noi portre
Szürrealista festmény
Szürrealista festmény
Szürrealista festmény
FESZTY MASA (1894-1979) NŐI PORTRÉ JELZETT RETRO OLAJ VÁSZON FESTMÉNY 50 X 60 CM
Szürrealista festmény
Szürrealista festmény
Szürrealista festmény
Szürrealista festmény
"Kis gézengúz"Akril festmény kasirozott vásznon ,30 x24cm
"EINSTEIN-portré"Akril festmény kasirozott vásznon ,30 x24cm
Az Öreg és a Bor - jelzett UNGER 1981 - festmény (német)
Bánfi - "Olvasó Rabbi"
SASSY ATTILA: NŐI PORTRÉ EREDETI KERETÉBEN, HIBÁTLAN 51x 39 CM
ELADÓ. SZÁSZ ENDRE. Festmény.
Ruzicskay : Fekvő női akt
Gunda Antal - Öregember
Gil Frichernany. Bohócok. 73x54 cm. karton tempera
Zoltán Katy: Portrait la femme (Női portré)
Páll Lajos Önarckép
Biai - Föglein István : Balerina - olaj/vászon, gyönyörű keret, eredeti.
Budai László "Mosoly" c. olajfestmény keretben ingyen postával
Budai László "Ábrándozó" c. olajfestmény keretben ingyen postával
Budai László "Álom" c. olajfestmény dupla keretben ingyen postával
Oláh Jolán (1932-2005): Menyasszony - női portré virágcsokkoral - naiv festészet, roma festő
Ismeretlen fiatal nő portréja, akvarell, jelzés nélkül
Szász Endre ( 1926 - 2003 ) Férfi arc
Szász Endre festmény
Pin-up modell törött vállal, 2020 - kortárs modern olajfestmény, Simon jelzéssel
Schéner Mihály (1923-2009: Velencei karnevál
Női portré, Helbing Aranka 1956, 79 x 92 cm {F19}
Ismeretlen festő - Női portré
Németh Miklós: "Portré" 1961
Lány, afrikai viseletben, olajfestmény
Urbán Gábor festmény
Belányi Viktor pasztell képe eladó
KALCSÓ JÓZSEF PORTRÉ, 20x20cm, olaj, farost
KALCSÓ JÓZSEF "PORTRÉ", 15x11,5 cm, olaj, farost
Kakusz Dalma (1914-) : Kislány cicával
60
60
80
100
1
2
3
4
5
17
Ugrás erre az oldalra: