Litográfia
Absztrakt (44 tétel)
Litográfia
(2748)
Absztrakt
(296)
Akt
(99)
Állatok
(440)
Csatajelent
Csendélet
(26)
Egyéb téma
(1081)
Egyházi
(36)
Életkép
(177)
Emberek
(219)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(8)
Mitológia
(18)
Portré
(59)
Tájkép
(125)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(42)
Történelmi
(53)
Utcakép
(37)
Vadászat, halászat
(7)
Téma
absztrakt
(43)
Technika
vegyes
Hordozó
karton
papír
(33)
(10)
absztrakt
(8)
avantgard
expresszionizmus
modern
(26)
1800-1899
1950-1969
1970-1989
(9)
1990-1999
2000-
ismeretlen
(23)
Szignó
nem szignózott
szignózott
(27)
(14)
(8)
(8)
sérült
eredeti
(27)
ismeretlen
korai reprodukció
modern reprodukció
(14)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(17)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(14)
nem
44 tétel
Litográfia
Absztrakt
Pablo Picasso - Litografia original
Borgó György Csaba (1950-): TOTEM szitanyomat 19/30 Nagy méret 63x82 cm.
Borgó György Csaba (1950-): BOZGOR litográfia 12/30 Nagy méret 66x75 cm.
Auguste Rodin sorszámozott litografia 828
Vasarely Victor Szitanyomat 61x43 cm. Sárga zebrák
Vasarely Victor Szitanyomat 50x70 cm. Kék forma
Eredeti Konok Tamás Szitanyomat 1993 E.A. 68x68 cm.
Korniss Dezső: Miska - számozott, aláírt szitanyomat
Szignós litográfia, bontatlan, méret jelezve!
Iscsú Molnár István Szentendre 1997 Rézkarc 20/15
Ef. Zámbó István IKON 1997 20/15
Aknay János ( 1949 - )Kossuth díjas művész "Ablakikon" 1997 Szitanyomat Nagy méretű Kispld.17/20.
Bak Imre litográfia (1971)
Victor Vasarely Okta-Stri című szitanyomata a Vega mappából
Bortnyik Sándor: Múzeumi Litográfia
Vasarely szitanyomat 60x66 cm, (gyűjtői példány)
Joan Miró limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
George Grosz limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Fernand Léger limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Mario Sironi limitált kiadású litográfia (1961-ben készült), villámlicit 1Ft-ról!
Max Ernst limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Juan Gris limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Marc Chagall limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Kandinsky limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Picasso limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Henri Matisse limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Paul Klee limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Vincent Van Gogh limitált kiadású litográfia (1961-ben készült) - Villám licit, minimál ár nélkül!
Piet Mondrian limitált kiadású litográfia (1961-ben készült) - Villám licit, minimál ár nélkül!
Pál István számozott példány Eredeti fellelt állapotban
Gustav Klimt: Danae
Borgó György:OUSIA - 1988
Aubrey Beardsley: Rémálom
Paizs László: 1968 NINCS MINIMÁLÁR !!
Szász Endre szitanyomat !
Herbert Chouli Baszolich! Neves osztrák művész
Hibátlan ,Szász Endre szitanyomat !
Deim Pál szita
Deim Pál szita
Deim Pál szita
Deim Pál szita
Szitanyomat. 41.5 cm x 31.5 cm.
Vinkler László: Metamorfózis III.