Litográfia
Tenger (5 tétel)
Litográfia
(2747)
Absztrakt
(296)
Akt
(98)
Állatok
(440)
Csatajelent
Csendélet
(26)
Egyéb téma
(1081)
Egyházi
(36)
Életkép
(177)
Emberek
(219)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(8)
Mitológia
(18)
Portré
(59)
Tájkép
(125)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(42)
Történelmi
(53)
Utcakép
(37)
Vadászat, halászat
(7)
Téma
tenger
Hordozó
papír
Szignó
eredeti
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
nem
5 tétel
Litográfia
Tenger
Algák, litográfia 1888, német nyelvű, eredeti, színes nyomat, tenger, óceán, alga, tenger, növény
Öreg hajós nyomat, eredeti keretezésében, méret jelezve
Algák I., litográfia 1898, német nyelvű, eredeti, színes nyomat, tenger, óceán, alga, tengeri növény
Tengeri állatvilág II., litográfia 1894, német nyelvű, eredeti, színes nyomat, tenger, óceán, polip
Tengeri állatvilág I., litográfia 1894, német nyelvű, eredeti, színes nyomat, tenger, óceán, polip