Összes kategóriában
Téma
Hordozó
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

80 tétel
1. oldal / 2

Franz Eybl (1806-1880): Férfiportré Franz Eybl (1806-1880): Férfiportré
Alkuképes termék

Franz Eybl (1806-1880): Férfiportré

Feltöltve: 2021. szept. 06. 20:22
24.000 HUF 79.80 USD
Marastoni József: B. Edelsheim-Gyulai Leopold Marastoni József: B. Edelsheim-Gyulai Leopold
Alkuképes termék

Marastoni József: B. Edelsheim-Gyulai Leopold

Feltöltve: 2021. aug. 03. 08:17
14.000 HUF 46.55 USD
I. VILÁGHÁBORÚ KATONAI - OSTROM JELENET KORABELI LITHOGRÁFIA KÉP KERETEZVE ! I. VILÁGHÁBORÚ KATONAI - OSTROM JELENET KORABELI LITHOGRÁFIA KÉP KERETEZVE !
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
17.000 HUF 56.53 USD
Ismeretlen litográfia, méret jelezve! Ismeretlen litográfia, méret jelezve!
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Ismeretlen litográfia, méret jelezve!

Feltöltve: 2021. máj. 25. 08:16
2.999 HUF 9.97 USD
Somogyi Győző: 1959 Lovak - 13/100 Somogyi Győző: 1959 Lovak - 13/100
Alkuképes termék

Somogyi Győző: 1959 Lovak - 13/100

Feltöltve: 2021. máj. 16. 17:39
37.850 HUF 125.86 USD
6 darab  XIX. századi Meissonier aquatinto 6 darab  XIX. századi Meissonier aquatinto
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

6 darab XIX. századi Meissonier aquatinto

Feltöltve: 2021. febr. 13. 12:10
20.000 HUF 66.50 USD
Ősi erény. Ősi erény.
Fix áras termék

Ősi erény.

Feltöltve: 2021. febr. 12. 22:27
9.990 HUF 33.22 USD
1 2

44
44 80 98