Összes kategóriában
Téma
Hordozó
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

42 tétel

H. Moss litográfia gyűjtemény : London -i képek H. Moss litográfia gyűjtemény : London -i képek
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
12.500 HUF 41.50 USD
3db Párizsi színes nyomat litográfia utcakép tájkép 3db Párizsi színes nyomat litográfia utcakép tájkép
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
8.000 HUF 26.56 USD
J.B.CLEMENT tér a párizsi  MONTMARTE-on! GEN PAUL -PAUL TRELADE(1895-1975)Lithográfia kb.1918-1924- -35% J.B.CLEMENT tér a párizsi  MONTMARTE-on! GEN PAUL -PAUL TRELADE(1895-1975)Lithográfia kb.1918-1924-
Alkuképes termék
25.000,- 16.250 HUF 53.95 USD
Mechle József Sopron a festő szemével Mechle József Sopron a festő szemével
Alkuképes termék

Mechle József Sopron a festő szemével

Feltöltve: 2021. szept. 08. 15:30
120.000 HUF 398.41 USD
Utcakép - jelzett német vegyestechnika Utcakép - jelzett német vegyestechnika
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Utcakép - jelzett német vegyestechnika

Feltöltve: 2021. szept. 01. 16:18
32.000 HUF 106.24 USD
Pirk László: Szentendre 1987 Pirk László: Szentendre 1987
Alkuképes termék

Pirk László: Szentendre 1987

Feltöltve: 2021. aug. 30. 18:24
14.999 HUF 49.80 USD
Révész Napsugár - Éjszaka Révész Napsugár - Éjszaka
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Révész Napsugár - Éjszaka

Feltöltve: 2021. aug. 30. 12:01
4.000 HUF 13.28 USD
László Ákos szép litográfiája Kossuth utca 48x41 cm kerettel László Ákos szép litográfiája Kossuth utca 48x41 cm kerettel
PayPal
Alkuképes termék
14.900 HUF 49.47 USD
László Ákos szép litográfiája Csap utcai udvar 48x41 cm kerettel László Ákos szép litográfiája Csap utcai udvar 48x41 cm kerettel
PayPal
Alkuképes termék
14.900 HUF 49.47 USD
László Ákos szép litográfiája Csokonai színház 48x41 cm kerettel László Ákos szép litográfiája Csokonai színház 48x41 cm kerettel
PayPal
Alkuképes termék
14.900 HUF 49.47 USD
Aknay János merített papírról színes litográfia, 23x32,5 cm, szignózva Aknay János merített papírról színes litográfia, 23x32,5 cm, szignózva
Fix áras termék
22.000 HUF 73.04 USD
Charles Rivière - Grand Hotel Charles Rivière - Grand Hotel
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Charles Rivière - Grand Hotel

Feltöltve: 2021. aug. 08. 16:23
36.000 HUF 119.52 USD
Sieglinde Meythalen :Nürnberg Dürer Haus /lithográfia/ Sieglinde Meythalen :Nürnberg Dürer Haus /lithográfia/
Alkuképes termék
3.500 HUF 11.62 USD
Pest-Buda, 85/100 - litográfia Pest-Buda, 85/100 - litográfia
Alkuképes termék

Pest-Buda, 85/100 - litográfia

Feltöltve: 2021. júl. 23. 19:04
14.850 HUF 49.30 USD
Magyar művész 1930 körül : Falusi utca Magyar művész 1930 körül : Falusi utca
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Magyar művész 1930 körül : Falusi utca

Feltöltve: 2021. jún. 18. 16:03
12.000 HUF 39.84 USD
Iványi-Grünwald Béla színes litográfiája, saját, régi keretében Iványi-Grünwald Béla színes litográfiája, saját, régi keretében
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
15.000 HUF 49.80 USD
Szombathelyi táj _  jelzett litográfia Szombathelyi táj _  jelzett litográfia
Fix áras termék

Szombathelyi táj _ jelzett litográfia

Feltöltve: 2021. ápr. 28. 13:28
14.000 HUF 46.48 USD
Régi kis rézkarc vagy litográfia Régi kis rézkarc vagy litográfia
PayPal
Alkuképes termék

Régi kis rézkarc vagy litográfia

Feltöltve: 2021. ápr. 09. 20:52
4.500 HUF 14.94 USD
PayPal
Alkuképes termék

Feltöltve: 2021. ápr. 09. 20:12
4.500 HUF 14.94 USD
Velletri, Giuseppe Megna litográfia, számozott, hibátlan Velletri, Giuseppe Megna litográfia, számozott, hibátlan
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
9.920 HUF 32.94 USD
SAN MARINO, KITŰNŐ, DEKORATÍV GRAFIKA SAN MARINO, KITŰNŐ, DEKORATÍV GRAFIKA
Fix áras termék

SAN MARINO, KITŰNŐ, DEKORATÍV GRAFIKA

Feltöltve: 2021. ápr. 01. 08:56
6.000 HUF 19.92 USD
Jelzett litográfia keretezve Jelzett litográfia keretezve
Fix áras termék

Jelzett litográfia keretezve

Feltöltve: 2021. márc. 13. 08:05
10.000 HUF 33.20 USD
Fix áras termék

Jelzett litográfia keretezve

Feltöltve: 2021. márc. 13. 08:00
10.000 HUF 33.20 USD
V. Vayer grafika, szignózott V. Vayer grafika, szignózott
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

V. Vayer grafika, szignózott

Feltöltve: 2021. márc. 01. 08:07
18.000 HUF 59.76 USD
Thomas Robert Way (1861-1913): Exterior, 1899 - eredeti litográfia Thomas Robert Way (1861-1913): Exterior, 1899 - eredeti litográfia
Alkuképes termék
37.850 HUF 125.67 USD
Ismeretlen kép 5 Ismeretlen kép 5
Alkuképes termék

Ismeretlen kép 5

Feltöltve: 2020. dec. 09. 22:41
8.900 HUF 29.55 USD
G Le Garrec: Párizs, Place du Tertre G Le Garrec: Párizs, Place du Tertre
Alkuképes termék

G Le Garrec: Párizs, Place du Tertre

Feltöltve: 2020. dec. 05. 16:21
11.900 HUF 39.51 USD
G Le Garrec: Párizs, Szajna G Le Garrec: Párizs, Szajna
Alkuképes termék

G Le Garrec: Párizs, Szajna

11.900 HUF 39.51 USD
G Marchelli gyönyörű képe G Marchelli gyönyörű képe
Alkuképes termék

G Marchelli gyönyörű képe

Feltöltve: 2020. dec. 05. 09:56
7.900 HUF 26.23 USD
Wéber József: Omladozó Tabán Wéber József: Omladozó Tabán
Alkuképes termék

Wéber József: Omladozó Tabán

Feltöltve: 2020. okt. 14. 10:38
19.990 HUF 66.37 USD
Wéber József: Napsugaras erdő Wéber József: Napsugaras erdő
Alkuképes termék

Wéber József: Napsugaras erdő

Feltöltve: 2020. okt. 14. 10:37
19.990 HUF 66.37 USD
Wéber József: Hársfasor parkban Wéber József: Hársfasor parkban
Alkuképes termék

Wéber József: Hársfasor parkban

Feltöltve: 2020. okt. 14. 10:33
19.990 HUF 66.37 USD
Wéber József: Hadnagy utca (Tabán) Wéber József: Hadnagy utca (Tabán)
Alkuképes termék

Wéber József: Hadnagy utca (Tabán)

Feltöltve: 2020. okt. 14. 10:32
19.990 HUF 66.37 USD
VELENCE, KUBISTA LITOGRÁFIA VELENCE, KUBISTA LITOGRÁFIA
Alkuképes termék

VELENCE, KUBISTA LITOGRÁFIA

Feltöltve: 2020. szept. 23. 14:09
19.000 HUF 63.08 USD