Összes kategóriában
Téma
Hordozó
További opciók ...
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

93 tétel
1. oldal / 3

Franz v. Bayros (1866-1924):  Phoroneus Franz v. Bayros (1866-1924):  Phoroneus
Alkuképes termék
15.000 HUF 49.02 USD
Pablo Picasso eredetigazolással -20% Pablo Picasso eredetigazolással
Ingyenes szállítás
Alkuképes termék

Pablo Picasso eredetigazolással

Feltöltve: 2021. júl. 21. 09:52
90.000,- 72.000 HUF 235.29 USD
Ingyenes szállítás
Alkuképes termék

Reich Károly: (Merengő) Ülő nő Reich Károly: (Merengő) Ülő nő
Ingyenes szállítás PayPal
Fix áras termék

Reich Károly: (Merengő) Ülő nő

Feltöltve: 2021. júl. 21. 09:02
25.000 HUF 81.70 USD
Mark Kostabi (1960) - Marguerite álmodozása- Marguerite's Reverie -5% Mark Kostabi (1960) - Marguerite álmodozása- Marguerite's Reverie
Ajándékötlet
Alkuképes termék
79.000,- 75.050 HUF 245.26 USD
HERPAI ZOLTÁN "KARNAVÁL" 1995 SOKSZOROSÍTOTT GRAFIKA HERPAI ZOLTÁN "KARNAVÁL" 1995 SOKSZOROSÍTOTT GRAFIKA
Alkuképes termék
18.000 HUF 58.82 USD
Zilzer Gyula (1898, Budapest.1969, New York): Zászlóvivő, Gonfalonier Zilzer Gyula (1898, Budapest.1969, New York): Zászlóvivő, Gonfalonier
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
115.000 HUF 375.82 USD
Saetti Paolo litográfia Saetti Paolo litográfia
Alkuképes termék

Saetti Paolo litográfia

Feltöltve: 2021. júl. 08. 13:50
8.000 HUF 26.14 USD
Picasso, Pablo: Femme Endormie, 1952 - litográfia keretezve Picasso, Pablo: Femme Endormie, 1952 - litográfia keretezve
Alkuképes termék
37.850 HUF 123.69 USD
SVÁB ŐSÖK NÉMET  NEMES FÉRFI NŐ RÉGI LITOGRÁFIA 1621  CÍMER SVÁB ŐSÖK NÉMET  NEMES FÉRFI NŐ RÉGI LITOGRÁFIA 1621  CÍMER
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
48.200 HUF 157.52 USD
Kinai papirtekercs, festett, jelzett 275x40 XIX.sz Kinai papirtekercs, festett, jelzett 275x40 XIX.sz
Fix áras termék
62.800 HUF 205.23 USD
Szerecsen ital árus, gyöngyház fényű kép, festmény, grafika, keretben Szerecsen ital árus, gyöngyház fényű kép, festmény, grafika, keretben
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
5.800 HUF 18.95 USD
0C699 Antik színezett főúri litográfia 0C699 Antik színezett főúri litográfia
Alkuképes termék

0C699 Antik színezett főúri litográfia

Feltöltve: 2021. jún. 25. 13:29
7.500 HUF 24.51 USD
0C703 Antik színezett párizsi divat litográfia 0C703 Antik színezett párizsi divat litográfia
Alkuképes termék

0C703 Antik színezett párizsi divat litográfia

5.500 HUF 17.97 USD
0C700 Antik színezett főúri divat litográfia 0C700 Antik színezett főúri divat litográfia
Alkuképes termék

0C700 Antik színezett főúri divat litográfia

7.500 HUF 24.51 USD
0C704 Antik színezett párizsi divat litográfia 0C704 Antik színezett párizsi divat litográfia
Alkuképes termék

0C704 Antik színezett párizsi divat litográfia

5.500 HUF 17.97 USD
Lithografia-kőnyomat Lithografia-kőnyomat
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Lithografia-kőnyomat

Feltöltve: 2021. jún. 24. 15:16
2.000 HUF 6.54 USD
RITKA IRREDENTA KÉP HAGYATÉKBÓL RITKA IRREDENTA KÉP HAGYATÉKBÓL
Fix áras termék

RITKA IRREDENTA KÉP HAGYATÉKBÓL

Feltöltve: 2021. jún. 22. 21:07
8.000 HUF 26.14 USD
GEORGES ROUAULT(1871-1958) GEORGES ROUAULT(1871-1958)
Alkuképes termék

GEORGES ROUAULT(1871-1958)

Feltöltve: 2021. jún. 21. 22:04
19.600 HUF 64.05 USD
Józsa János Varázsló Józsa János Varázsló
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Józsa János Varázsló

Feltöltve: 2021. jún. 21. 13:24
54.000 HUF 176.47 USD
JÓZSA JÁNOS FÉNY ÉS ÁRNYÉK JÓZSA JÁNOS FÉNY ÉS ÁRNYÉK
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

JÓZSA JÁNOS FÉNY ÉS ÁRNYÉK

Feltöltve: 2021. jún. 21. 13:22
54.000 HUF 176.47 USD
Abel Pann (1883 - 1963) : Édenkert Abel Pann (1883 - 1963) : Édenkert
Alkuképes termék

Abel Pann (1883 - 1963) : Édenkert

Feltöltve: 2021. jún. 20. 09:29
30.000 HUF 98.04 USD
0E303 Eredeti FANNY RABEL litográfia 0E303 Eredeti FANNY RABEL litográfia
Alkuképes termék

0E303 Eredeti FANNY RABEL litográfia

Feltöltve: 2021. jún. 17. 15:44
65.000 HUF 212.42 USD
Pataki Ferenc : "Cherchez Le Femme" Pataki Ferenc : "Cherchez Le Femme"
Alkuképes termék

Pataki Ferenc : "Cherchez Le Femme"

Feltöltve: 2021. jún. 14. 14:36
18.000 HUF 58.82 USD
Wilhelm Schocken:  Siratás, litográfia 1916 Wilhelm Schocken:  Siratás, litográfia 1916
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Wilhelm Schocken: Siratás, litográfia 1916

Feltöltve: 2021. jún. 09. 21:14
9.000 HUF 29.41 USD
Amerigo Tot (1919-1984): Női aktok Amerigo Tot (1919-1984): Női aktok
Alkuképes termék

Amerigo Tot (1919-1984): Női aktok

Feltöltve: 2021. jún. 08. 12:53
85.000 HUF 277.78 USD
Szőnyi: beszélgetők!Ritka! Szőnyi: beszélgetők!Ritka!
Fix áras termék

Szőnyi: beszélgetők!Ritka!

Feltöltve: 2021. jún. 06. 15:14
7.990 HUF 26.11 USD
Vaszary J: Cilinderes úr Vaszary J: Cilinderes úr
Alkuképes termék

Vaszary J: Cilinderes úr

Feltöltve: 2021. jún. 05. 18:55
47.000 HUF 153.59 USD
Baja Benedek (1893-1953) : Sötét vizek partján (Nagy méret!) Baja Benedek (1893-1953) : Sötét vizek partján (Nagy méret!)
Alkuképes termék
30.000 HUF 98.04 USD
Dékány Ágoston (1948-) : Volt egyszer egy háború Dékány Ágoston (1948-) : Volt egyszer egy háború
Alkuképes termék
15.000 HUF 49.02 USD
Baja Benedek (1893-1953) : Az ős Kaján / Ady illusztráció Baja Benedek (1893-1953) : Az ős Kaján / Ady illusztráció
Alkuképes termék
30.000 HUF 98.04 USD
Alberto Zampieri litográfia, 21/100, 50x70 cm fészkű keretben, szignós Alberto Zampieri litográfia, 21/100, 50x70 cm fészkű keretben, szignós
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
14.999 HUF 49.02 USD
Ismeretlen litográfia, méret jelezve! Ismeretlen litográfia, méret jelezve!
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Ismeretlen litográfia, méret jelezve!

Feltöltve: 2021. máj. 25. 08:16
2.999 HUF 9.80 USD
Szász Endre: ritkább grafika, üvegezett keretben, hibátlan, 45 cm Szász Endre: ritkább grafika, üvegezett keretben, hibátlan, 45 cm
Alkuképes termék
39.000 HUF 127.45 USD
Ruzicskay György (1896-1993) : Koncert Ruzicskay György (1896-1993) : Koncert
Alkuképes termék

Ruzicskay György (1896-1993) : Koncert

Feltöltve: 2021. máj. 18. 09:43
15.000 HUF 49.02 USD
Molnár Antal (1941-2019): Grafikák Molnár Antal (1941-2019): Grafikák
Alkuképes termék

Molnár Antal (1941-2019): Grafikák

Feltöltve: 2021. máj. 16. 17:44
9.750 HUF 31.86 USD
KOSSUTH LAJOS életéről szóló dokumentumból, 7 db. felvétel. KOSSUTH LAJOS életéről szóló dokumentumból, 7 db. felvétel.
Fix áras termék
3.500 HUF 11.44 USD
Banga Ferenc (1947-): Énekóra. Banga Ferenc (1947-): Énekóra.
Fix áras termék

Banga Ferenc (1947-): Énekóra.

Feltöltve: 2021. máj. 04. 17:52
12.000 HUF 39.22 USD
Francois F. Ferogio (1805-1888) : Szentbeszéd Francois F. Ferogio (1805-1888) : Szentbeszéd
Alkuképes termék

Francois F. Ferogio (1805-1888) : Szentbeszéd

Feltöltve: 2021. ápr. 29. 09:46
50.000 HUF 163.40 USD
ZÁDOR ISTVÁN: REPÜLŐGÉPŐRSÉG ZÁDOR ISTVÁN: REPÜLŐGÉPŐRSÉG
Alkuképes termék

ZÁDOR ISTVÁN: REPÜLŐGÉPŐRSÉG

Feltöltve: 2021. ápr. 17. 14:08
34.000 HUF 111.11 USD
Révész Napsugár (1944): Kecskeméti pléhkrisztus - színes litográfia, 14/25 Révész Napsugár (1944): Kecskeméti pléhkrisztus - színes litográfia, 14/25
Alkuképes termék
12.500 HUF 40.85 USD
1 2 3

44
44 80 98