Összes kategóriában
Téma
Hordozó
További opciók ...
További opciók ...
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

91 tétel
1. oldal / 3

Zlatko Oliver – Fréjus, egy színpompás litográfia Zlatko Oliver – Fréjus, egy színpompás litográfia
Alkuképes termék
39.000 HUF 127.45 USD
Nagyon régi a siratofalat ábrázoló litográfia Nagyon régi a siratofalat ábrázoló litográfia
Alkuképes termék
26.000 HUF 84.97 USD
Reich Károly - Kutya, macska, egér 29 x 29 cm színes szita Reich Károly - Kutya, macska, egér 29 x 29 cm színes szita
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
25.000 HUF 81.70 USD
Szyksznian Wanda - Janka és Jankó 19x19 cm Szyksznian Wanda - Janka és Jankó 19x19 cm
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
7.500 HUF 24.51 USD
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
7.500 HUF 24.51 USD
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
7.500 HUF 24.51 USD
Dienes Gábor - Séta 50 x 70 cm szitanyomat 1985 Dienes Gábor - Séta 50 x 70 cm szitanyomat 1985
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Dienes Gábor - Séta 50 x 70 cm szitanyomat 1985

Feltöltve: 2021. júl. 21. 23:04
185.000 HUF 604.58 USD
Fehér László - Kézcsók 68 x 80 cm szitanyomat,papír, keretezve 2007 Fehér László - Kézcsók 68 x 80 cm szitanyomat,papír, keretezve 2007
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
360.000 HUF 1,176.47 USD
Fehér László - Játék-kutya 62 x 62 cm szitanyomat,papír, keretezve 2004 Fehér László - Játék-kutya 62 x 62 cm szitanyomat,papír, keretezve 2004
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
300.000 HUF 980.39 USD
Fehér László - Tánc 58 x 78 cm szitanyomat,papír, keretezve 2011 Fehér László - Tánc 58 x 78 cm szitanyomat,papír, keretezve 2011
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
225.000 HUF 735.29 USD
1B955 Barta Ernő : Nyári vihar 1B955 Barta Ernő : Nyári vihar
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

1B955 Barta Ernő : Nyári vihar

Feltöltve: 2021. júl. 20. 13:45
32.000 HUF 104.58 USD
Antik litográfia XIX sz.második feléből W.Hamilton/ F.Bartolozzi munkája Noon cimmel -20% Antik litográfia XIX sz.második feléből W.Hamilton/ F.Bartolozzi munkája Noon cimmel
Ajándékötlet
Fix áras termék
15.000,- 12.000 HUF 39.22 USD
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) : Pásztorok (76/115) Iványi Grünwald Béla (1867-1940) : Pásztorok (76/115)
Alkuképes termék
35.000 HUF 114.38 USD
Munkácsy díjas Zala Tibor litográfia Munkácsy díjas Zala Tibor litográfia
Alkuképes termék

Munkácsy díjas Zala Tibor litográfia

Feltöltve: 2021. júl. 15. 20:50
24.999 HUF 81.70 USD
​Armand Apol - Interieur en Campine -10% ​Armand Apol - Interieur en Campine
Alkuképes termék

​Armand Apol - Interieur en Campine

Feltöltve: 2021. júl. 15. 02:08
20.000,- 18.000 HUF 58.82 USD
Ruzicskay György (1896-1993):színezett litográfia,grafika Ruzicskay György (1896-1993):színezett litográfia,grafika
Alkuképes termék
23.000 HUF 75.16 USD
Alfred Kubin: Teher Alfred Kubin: Teher
Alkuképes termék

Alfred Kubin: Teher

Feltöltve: 2021. júl. 05. 06:49
33.000 HUF 107.84 USD
János vitéz - képekben (3 db) János vitéz - képekben (3 db)
Alkuképes termék

János vitéz - képekben (3 db)

Feltöltve: 2021. júl. 03. 14:46
14.000 HUF 45.75 USD
Stefanovits Péter - Vészkijárat III. 24 x 36 cm szita 2017 Stefanovits Péter - Vészkijárat III. 24 x 36 cm szita 2017
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
18.000 HUF 58.82 USD
Pollacsek Kálmán - Harang 39 x 29 cm szita 1998 Pollacsek Kálmán - Harang 39 x 29 cm szita 1998
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Pollacsek Kálmán - Harang 39 x 29 cm szita 1998

Feltöltve: 2021. júl. 03. 09:31
30.000 HUF 98.04 USD
Xx. század eleji litográfia  Kossuth a képviselőház előtt "Megadjuk" Xx. század eleji litográfia  Kossuth a képviselőház előtt "Megadjuk"
Fix áras termék
17.500 HUF 57.19 USD
0E920 Dombrovszky László : Piacjelenet 0E920 Dombrovszky László : Piacjelenet
Alkuképes termék

0E920 Dombrovszky László : Piacjelenet

Feltöltve: 2021. jún. 28. 10:00
12.000 HUF 39.22 USD
Színes litográfia 1900 évekből!! Színes litográfia 1900 évekből!!
Alkuképes termék

Színes litográfia 1900 évekből!!

Feltöltve: 2021. jún. 27. 10:39
45.000 HUF 147.06 USD
0C701 Antik színezett főúri litográfia 0C701 Antik színezett főúri litográfia
Alkuképes termék

0C701 Antik színezett főúri litográfia

Feltöltve: 2021. jún. 25. 13:29
6.500 HUF 21.24 USD
0C702 Antik színezett párizsi divat litográfia 0C702 Antik színezett párizsi divat litográfia
Alkuképes termék

0C702 Antik színezett párizsi divat litográfia

5.500 HUF 17.97 USD
8336 Antik párizsi színház litográfia 8336 Antik párizsi színház litográfia
Alkuképes termék

8336 Antik párizsi színház litográfia

Feltöltve: 2021. jún. 22. 09:43
20.000 HUF 65.36 USD
JÓZSA JÁNOS BABALÁTOGATÁS JÓZSA JÁNOS BABALÁTOGATÁS
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

JÓZSA JÁNOS BABALÁTOGATÁS

Feltöltve: 2021. jún. 21. 13:19
54.000 HUF 176.47 USD
Régi képrézkarc vagy valamilyen litó,nem tudom megállapítani Régi képrézkarc vagy valamilyen litó,nem tudom megállapítani
PayPal
Alkuképes termék
4.900 HUF 16.01 USD
Páros, szép aprólékos litografia!!!!! Páros, szép aprólékos litografia!!!!!
Fix áras termék

Páros, szép aprólékos litografia!!!!!

Feltöltve: 2021. jún. 17. 22:13
10.000 HUF 32.68 USD
Iványi-Grünwald Béla : Aktok szabadban 1916 Iványi-Grünwald Béla : Aktok szabadban 1916
Alkuképes termék

Iványi-Grünwald Béla : Aktok szabadban 1916

Feltöltve: 2021. jún. 17. 15:47
60.000 HUF 196.08 USD
Matolcsy jelzéssel : "Gellért püspök halála" 1925 Matolcsy jelzéssel : "Gellért püspök halála" 1925
Alkuképes termék
12.000 HUF 39.22 USD
Fiora Margit : Várakozók 1936 Fiora Margit : Várakozók 1936
Alkuképes termék

Fiora Margit : Várakozók 1936

Feltöltve: 2021. jún. 16. 12:13
40.000 HUF 130.72 USD
Elfinger jelzéssel : "Öcsödi földnép" Elfinger jelzéssel : "Öcsödi földnép"
Alkuképes termék

Elfinger jelzéssel : "Öcsödi földnép"

Feltöltve: 2021. jún. 14. 14:36
45.000 HUF 147.06 USD
Koszta József (1861 - 1949) KUKORICA SZEDŐK !!! Koszta József (1861 - 1949) KUKORICA SZEDŐK !!!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Koszta József (1861 - 1949) KUKORICA SZEDŐK !!!

Feltöltve: 2021. máj. 30. 16:55
75.000 HUF 245.10 USD
A király esküje 1916 A király esküje 1916
Fix áras termék

A király esküje 1916

Feltöltve: 2021. máj. 29. 12:00
30.000 HUF 98.04 USD
Ismeretlen (20.sz.közepe) - Öltöztetés Ismeretlen (20.sz.közepe) - Öltöztetés
Alkuképes termék

Ismeretlen (20.sz.közepe) - Öltöztetés

Feltöltve: 2021. máj. 19. 08:35
12.000 HUF 39.22 USD
Picasso: Guernica, a művész jelenlétében készült nyomat Picasso: Guernica, a művész jelenlétében készült nyomat
Ingyenes szállítás
Alkuképes termék
60.000 HUF 196.08 USD
Ázsiai kép vagy nyomat eredeti Ázsiai kép vagy nyomat eredeti
Alkuképes termék

Ázsiai kép vagy nyomat eredeti

Feltöltve: 2021. máj. 16. 16:48
2.500 HUF 8.17 USD
Antik Debat-Ponsan nyomat 1895 Antik Debat-Ponsan nyomat 1895
Alkuképes termék

Antik Debat-Ponsan nyomat 1895

Feltöltve: 2021. máj. 16. 15:30
2.900 HUF 9.48 USD
1 db Margitay kép eladó (a jobb oldali) a századforduló időszakából 1 db Margitay kép eladó (a jobb oldali) a századforduló időszakából
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
24.900 HUF 81.37 USD
Olvashatatlan: Társaság kutyával Olvashatatlan: Társaság kutyával
Fix áras termék

Olvashatatlan: Társaság kutyával

Feltöltve: 2021. máj. 01. 19:49
6.500 HUF 21.24 USD
Alkuképes termék
39.000 HUF 127.45 USD
Lucien Francois Penet 1888  Jelzett litográfia Lucien Francois Penet 1888  Jelzett litográfia
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

Lucien Francois Penet 1888 Jelzett litográfia

Feltöltve: 2021. máj. 01. 07:56
20.000 HUF 65.36 USD
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék

20.000 HUF 65.36 USD
1 2 3

44
44 80 98