Összes kategóriában
Téma
További opciók ...
Hordozó
További opciók ...
További opciók ...
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

1.972 tétel
1. oldal / 45

Zlatko Oliver – Fréjus, egy színpompás litográfia Zlatko Oliver – Fréjus, egy színpompás litográfia
Alkuképes termék
39.000 HUF 127.45 USD
Victor Vasarely (1906-1997) EREDETI Nagy méretű szita 1970 "Tridimor 1969"  mérete:64.5 x 84.5 cm. Victor Vasarely (1906-1997) EREDETI Nagy méretű szita 1970 "Tridimor 1969"  mérete:64.5 x 84.5 cm.
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Victor Vasarely (1906-1997) EREDETI Nagy méretű szita 1970 "Tridimor 1969" mérete:64.5 x 84.5 cm.

Képjogok és Kiadó: F. Bruckmann, München, 1970
Feltöltve: 2021. júl. 16. 07:46
225.000 HUF 735.29 USD
Zsille Győző - Szekfűs csendélet Zsille Győző - Szekfűs csendélet
Fix áras termék
15.000 HUF 49.02 USD
Ruzicskay György -Gyökerek-  algráfia Ruzicskay György -Gyökerek-  algráfia
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
9.900 HUF 32.35 USD
Nagyon régi a siratofalat ábrázoló litográfia Nagyon régi a siratofalat ábrázoló litográfia
Alkuképes termék
26.000 HUF 84.97 USD
Kassák Lajos - 25 x 19 cm litográfia cca 1963 Kassák Lajos - 25 x 19 cm litográfia cca 1963
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
95.000 HUF 310.46 USD
6 db Kép -természettudomány 6 db Kép -természettudomány
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

6 db Kép -természettudomány

Feltöltve: Tegnap, 20:00
6.000 HUF 19.61 USD
Pest-Buda, 85/100 - litográfia Pest-Buda, 85/100 - litográfia
Alkuképes termék

Pest-Buda, 85/100 - litográfia

Feltöltve: Tegnap, 19:04
14.850 HUF 48.53 USD
Franz v. Bayros (1866-1924):  Phoroneus Franz v. Bayros (1866-1924):  Phoroneus
Alkuképes termék
15.000 HUF 49.02 USD
Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett paszpartu -val keretezve 1959 -15% Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett paszpartu -val keretezve 1959
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
38.200,- 32.470 HUF 106.11 USD
Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett paszpartu -val keretezve 1959 -25% Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett paszpartu -val keretezve 1959
Alkuképes termék
38.200,- 28.650 HUF 93.63 USD
Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett aláírt paszpartu -val keretezve 1959 -25% Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett aláírt paszpartu -val keretezve 1959
Alkuképes termék
68.200,- 51.150 HUF 167.16 USD
KRISZTUS és János angyal régi kép BLONDEL keret -15% KRISZTUS és János angyal régi kép BLONDEL keret
Fix áras termék
12.800,- 10.880 HUF 35.56 USD
Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett aláírt paszpartu -val keretezve 1959 -15% Kassák Lajos kompozició litográfia jelzett aláírt paszpartu -val keretezve 1959
Alkuképes termék
68.200,- 57.970 HUF 189.44 USD
Kassák Lajos litográfia jelzett szig. paszport 1959 -15% Kassák Lajos litográfia jelzett szig. paszport 1959
Alkuképes termék
Reich Károly - Kutya, macska, egér 29 x 29 cm színes szita Reich Károly - Kutya, macska, egér 29 x 29 cm színes szita
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
25.000 HUF 81.70 USD
Szyksznian Wanda - Janka és Jankó 19x19 cm Szyksznian Wanda - Janka és Jankó 19x19 cm
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
7.500 HUF 24.51 USD
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
7.500 HUF 24.51 USD
Hitelesített felhasználó
Fix áras termék
7.500 HUF 24.51 USD
M.J. Hummel 3D litográfia, Donald Art Co. -25% M.J. Hummel 3D litográfia, Donald Art Co.
Alkuképes termék

M.J. Hummel 3D litográfia, Donald Art Co.

Feltöltve: 2021. júl. 22. 12:13
14.900,- 11.175 HUF 36.52 USD
Alkuképes termék

14.900,- 11.175 HUF 36.52 USD
Akt album Akt album
Alkuképes termék

Akt album

Feltöltve: 2021. júl. 22. 10:15
80.000 HUF 261.44 USD
Dienes Gábor - Séta 50 x 70 cm szitanyomat 1985 Dienes Gábor - Séta 50 x 70 cm szitanyomat 1985
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Dienes Gábor - Séta 50 x 70 cm szitanyomat 1985

Feltöltve: 2021. júl. 21. 23:04
185.000 HUF 604.58 USD
Fehér László - Kézcsók 68 x 80 cm szitanyomat,papír, keretezve 2007 Fehér László - Kézcsók 68 x 80 cm szitanyomat,papír, keretezve 2007
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
360.000 HUF 1,176.47 USD
Fehér László - Játék-kutya 62 x 62 cm szitanyomat,papír, keretezve 2004 Fehér László - Játék-kutya 62 x 62 cm szitanyomat,papír, keretezve 2004
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
300.000 HUF 980.39 USD
Fehér László - Tánc 58 x 78 cm szitanyomat,papír, keretezve 2011 Fehér László - Tánc 58 x 78 cm szitanyomat,papír, keretezve 2011
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
225.000 HUF 735.29 USD
Pablo Picasso eredetigazolással -20% Pablo Picasso eredetigazolással
Ingyenes szállítás
Alkuképes termék

Pablo Picasso eredetigazolással

Feltöltve: 2021. júl. 21. 09:52
90.000,- 72.000 HUF 235.29 USD
Ingyenes szállítás
Alkuképes termék

Roy Lichtenstein eredetigazolással -20% Roy Lichtenstein eredetigazolással
Ingyenes szállítás
Alkuképes termék

Roy Lichtenstein eredetigazolással

Ingyenes szállítás
Alkuképes termék

Ingyenes szállítás
Alkuképes termék

Reich Károly: (Merengő) Ülő nő Reich Károly: (Merengő) Ülő nő
Ingyenes szállítás PayPal
Fix áras termék

Reich Károly: (Merengő) Ülő nő

Feltöltve: 2021. júl. 21. 09:02
25.000 HUF 81.70 USD
75x60+keret, kézi aranyozott litográfia, remek keretben, üveg alatt 75x60+keret, kézi aranyozott litográfia, remek keretben, üveg alatt
Fix áras termék
5.499 HUF 17.97 USD
Droguett, eredeti amerikai litográfia Droguett, eredeti amerikai litográfia
Alkuképes termék

Droguett, eredeti amerikai litográfia

Feltöltve: 2021. júl. 21. 07:11
9.990 HUF 32.65 USD
Alkuképes termék

9.990 HUF 32.65 USD
Alkuképes termék

9.990 HUF 32.65 USD
1B955 Barta Ernő : Nyári vihar 1B955 Barta Ernő : Nyári vihar
Alkuképes termék

1B955 Barta Ernő : Nyári vihar

Feltöltve: 2021. júl. 20. 13:45
32.000 HUF 104.58 USD
Angyalos,  gyönyörű litho 19x26 cm Angyalos,  gyönyörű litho 19x26 cm
Fix áras termék

Angyalos, gyönyörű litho 19x26 cm

Feltöltve: 2021. júl. 20. 08:23
3.100 HUF 10.13 USD
Kazimir Malevich litográfia / Paris Morlot 1980 / Kazimir Malevich litográfia / Paris Morlot 1980 /
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
100.000 HUF 326.80 USD
Antik litográfia XIX sz.második feléből W.Hamilton/ F.Bartolozzi munkája Noon cimmel -20% Antik litográfia XIX sz.második feléből W.Hamilton/ F.Bartolozzi munkája Noon cimmel
Ajándékötlet
Fix áras termék
15.000,- 12.000 HUF 39.22 USD
1 2 3 4 5 ... 45

44
44 80 98