Összes kategóriában
Téma
Hordozó
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

1.026 tétel
1. oldal / 24

Csung Ling: Kínai holdújévi jókívánságok, jelképek Csung Ling: Kínai holdújévi jókívánságok, jelképek
PayPal Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
32.000 HUF 109.07 USD
Hervé Rodolf (1957-2000) performer, grafikus, fotós "Paris-Eiffel" Szériográf Egyedi Zseniális!! -25% Hervé Rodolf (1957-2000) performer, grafikus, fotós "Paris-Eiffel" Szériográf Egyedi Zseniális!!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék

Hervé Rodolf (1957-2000) performer, grafikus, fotós "Paris-Eiffel" Szériográf Egyedi Zseniális!!

Nevéhez fűződik többek között:Tilos rádió plakátja
Feltöltve: 2021. jún. 14. 05:16
39.500,- 29.625 HUF 100.97 USD
Olvashatatlan jelz. (20.sz.második fele) - A beszélő fa Olvashatatlan jelz. (20.sz.második fele) - A beszélő fa
Alkuképes termék
6.000 HUF 20.45 USD
Vitorlás hadihajó fardíszítése nyomat nagyon szép keretben Vitorlás hadihajó fardíszítése nyomat nagyon szép keretben
Fix áras termék
10.000 HUF 34.08 USD
Joseph KADAR (1936-2019)" KGB." Litográfia  EA.Művészpéldány! 50x50cm. KURIÓZUM! Joseph KADAR (1936-2019)" KGB." Litográfia  EA.Művészpéldány! 50x50cm. KURIÓZUM!
Hitelesített felhasználó
Alkuképes termék
118.000 HUF 402.19 USD
Reich Károly Találkozás litográfia Reich Károly Találkozás litográfia
Fix áras termék

Reich Károly Találkozás litográfia

Feltöltve: 2021. jún. 05. 12:50
85.000 HUF 289.71 USD
Marc Chagall Marc Chagall
Alkuképes termék

Marc Chagall

Feltöltve: 2021. máj. 30. 15:39
55.000 HUF 187.46 USD
Daumier album , ritka Daumier album , ritka
Alkuképes termék

Daumier album , ritka

Feltöltve: 2021. máj. 29. 11:36
19.600 HUF 66.80 USD
Marc Chagall Marc Chagall
Alkuképes termék

Marc Chagall

Feltöltve: 2021. máj. 26. 11:47
55.000 HUF 187.46 USD
Andy Warhol & Jean Michel Basquiat Andy Warhol & Jean Michel Basquiat
Alkuképes termék

Andy Warhol & Jean Michel Basquiat

Feltöltve: 2021. máj. 26. 11:32
55.000 HUF 187.46 USD
1 2 3 4 5 ... 24

44
44 80 98