Litográfia (156 tétel)
Litográfia
(156)
Absztrakt
(44)
Akt
(12)
Állatok
Csendélet
Egyéb téma
(17)
Egyházi
(8)
Életkép
(17)
Emberek
(18)
Hajózás
Mitológia
Portré
(11)
Tájkép
(13)
Természet
Történelmi
Utcakép
Vadászat, halászat
Téma
absztrakt
(43)
akt
(12)
állatok
csendélet
egyéb téma
(16)
egyházi
(8)
életkép
(17)
emberek
(18)
hajózás
mitológia
portré
(10)
tájkép
(13)
természet
történelmi
utcakép
vadászat, halászat
További opciók ...
Technika
vegyes
Hordozó
acéllemez
fa
karton
(10)
papír
(110)
rézlemez
(32)
absztrakt
(10)
art deco
avantgard
barokk
biedermeier
expresszionizmus
impresszionizmus
keleti
klasszicizmus
modern
(11)
naturalista
pop art
poszt-impresszionizmus
realizmus
szecesszió
szocreál
szürrealizmus
(90)
További opciók ...
-1800
1800-1899
(13)
1900-1949
(16)
1950-1969
(7)
1970-1989
(22)
1990-1999
2000-
(8)
ismeretlen
(9)
(73)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(19)
szignózott
(85)
(51)
(41)
(38)
sérült
eredeti
(95)
ismeretlen
(25)
korai reprodukció
modern reprodukció
(27)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(61)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(39)
nem
(22)
156 tétel
Litográfia
1. oldal / 3
Dürer metszet, mélynyomás, méret jelezve!
Szomorú akt
Erotikus jelenet, 1700-as évek vége, Paris
Erotikus sokszorosított litográfia!!!!
Pablo Picasso - Litografia original
Antik vadászos rézkarc vagy litográfia 640
Hugo Wulz (1936-2000) egyedi monográfia/litográfia, grafit szignós, kísérőlevéllel, és prospektussal
Színes litográfia 1900 évekből!!
Franciszek Zmurko (1859-1910): Hetéra / litográfia /,Nincs minimál ár!
Borgó György Csaba (1950-): TOTEM szitanyomat 19/30 Nagy méret 63x82 cm.
Borgó György Csaba (1950-): BOZGOR litográfia 12/30 Nagy méret 66x75 cm.
Haját fonó akt
Szignált nyomat vagy litográfia 465
Auguste Rodin sorszámozott litografia 828
Antik vadász jelenetes litográfia 703
RÉGI KÍNAI NAGY PAPÍR TEKERCS KÍNA JAPÁN BIKA ÁLLAT FIGURÁK SZARVASMARHA AUKCIÓN 1 FT RÓL !!!!!!!!!
Vasarely Victor Szitanyomat 61x43 cm. Sárga zebrák
Vasarely Victor Szitanyomat 50x70 cm. Kék forma
Eredeti Konok Tamás Szitanyomat 1993 E.A. 68x68 cm.
Picasso múzeumi másolat!
Lajos Ferenc: 12 Rajz
Prima díjas művésztől, tanúsítvánnyal. Összefonódás.40x30 cm, aranyozott rajz.Károlyfi Zsófia (1952)
OSKAR KOKOSCHKA: A vitorlás Litográfia 1908 ! Ritka darab !
A.C.Dier G Rómae 1793 rézkarc
OLASZ LITHOGRÁFIA 1881 Venezia a Casamicciola
Antik nyomat
Antik színes litográfia 917
Victor Vasarely nagy méretű, korai zebra ábrázolása.
Henri Matisse litográfia - számozott, hitelesített példány
A madame és az új kurtizán.
Korniss Dezső: Miska - számozott, aláírt szitanyomat
Szignált litográfia 714
Andy Warhol - Mickey Mouse - Leo Castelli New York - Limitált, Szignózott Litográfia #86/100 NMÁ!
Szignós litográfia, bontatlan, méret jelezve!
Andy Warhol - Mickey Mouse - Leo Castelli New York - Limitált, Szignózott Litográfia #27/100
Andy Warhol - Mickey Mouse - Leo Castelli Limitált, Szignózott Litográfia Certifikációval #40/100
Andy Warhol - Mickey Mouse - Limitált, Szignózott Litográfia #65/100
Iscsú Molnár István Szentendre 1997 Rézkarc 20/15
36 X 26 cm fotó , keretezve, lakberendezéshez kiváló.
Ef. Zámbó István IKON 1997 20/15
Aknay János ( 1949 - )Kossuth díjas művész "Ablakikon" 1997 Szitanyomat Nagy méretű Kispld.17/20.
Bak Imre litográfia (1971)
Minőségi nyomat, 42 x 34 cm-es nagyságú, lakberendezéshez. régi
Victor Vasarely Okta-Stri című szitanyomata a Vega mappából
NAGY SÁNDOR (1869 - 1950) Litográfia,Vánkosterv 1910-es évek.
Pablo Picasso litográfia - számozott, hitelesített példány
2 db keretezett, üvegezett litográfia? - litografált képek - rózsakosarak, kőnyomat, nyomat
Salvador Dali litográfia - számozott, hitelesített példány, a művész sajátkezű aláírásával
Retro, ritka erotikus Playboy's lemezkép (MISSES OCTOBER)
SORSZÀMOZOTT NAGY MÉRETŰ 85 x 70 cm KERETBEN MARGARET KANE LITOGRÁFIÁJA,NYOMAT
J.B.CLEMENT tér a párizsi MONTMARTE-on! GEN PAUL -PAUL TRELADE(1895-1975)Lithográfia kb.1918-1924-
Reich Károly: (Merengő) Ülő nő
SZÉKELY PÉTER (1923-2001): AZ ÁLLATIDOMÁR
KÍNAI TEKERCS KALLIGRÁFIA FESTMÉNY PAPÍR KÍNA JAPÁN ÁZSIA AUKCIÓN CHINESE CALLIGRAPHY
Molnár C. Pál : Hál' isten - eredeti, 1 forintról, az MCP Műterem Múzeumból, 1 hétig.
Egon Schiele számozott litográfia
Kossuth portré,szignóval. 1841.,eredeti keretében.RITKA. 38x28 cm-es kerettel együtt.
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: